امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا:

کشف ۹۰ درصدی سرقت‌ها در ایام نوروز

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 90 درصدی سرقت‌ها در ایام طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ رضا موذن معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برنامه‌های متعدد پلیس آگاهی در خصوص مبارزه با سرقت در طرح نوروزی امسال، اظهار داشت: از ۲۶ اسفند ۹۵ تا پایان ۱۳ فروردین، سرقت‌هایی نظیر مغازه ۱۹ درصد، محموله ۲۰ درصد، موتورسیکلت ۱۰ درصد، خودرو و جیب بری ۷ درصد، وسایل داخل خودرو ۲ درصد و منزل ۷ دهم درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: طی این مدت مجموع سرقت‌ها در کشور بیش از یک درصد کاهش داشته است.
این مقام انتظامی افزود: علی‌رغم کاهش سرقت در اکثر استان‌ها، کشف جرایم سرقت بیش از ۴ درصد و کشف به وقوع ۳ درصد ارتقا و بهبود یافته است.
وی با بیان اینکه طی این مدت، به طور میانگین حدود ۹۰ درصد مجموع سرقت‌ها کشف شده است، خاطرنشان کرد: میزان کشفیات سرقت در طرح نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش محسوسی داشته است.
به گفته موذن، بهترین عملکرد کشف جرایم سرقت، مربوط به سرقت خودرو است که ۹۵ درصد این سرقت‌ها به کشف منجر شده است.
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برنامه های دقیق و هدفمند این پلیس در راستای کاهش سرقت در سال جاری، گفت: به کارگیری نگهبانان محله و نیز افزایش گشت‌های خودرو، موتورسیکلت و نیز خودروهای پلاک خوان در سطح کشور از برنامه‌های مهم این پلیس به شمار می آید.
سرهنگ موذن، به حضور پررنگ ماموران پلیس آگاهی و گشت های آن در اماکن تجاری و مسافر خیز سراسر کشور در طرح نوروزی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در این ایام توانسته‌ایم در کاهش سرقت‌های مختلف اثرگذار باشیم، به طوری که در سرقت‌های مهم همانند جیب بری، داخل خودرو، سرقت بانک، مغازه و منزل بیش از یک درصد کاهش وقوعات را داشته ایم./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين