امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی احتمالات قهرمانی در جام جهانی روسیه؛ ایران با کی‌روش، صفر!

بلیچر ریپورت شانس قهرمانی در جام جهانی روسیه را معرفی کرد که نامی از تیم ملی ایران در بین ۳۲ کشور دیده نمی‌شود.

به گزارش بابل نوین، جام جهانی روسیه تقریبا یک سال دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ کشور در پهناورترین کشور جهان باید برابر هم به میدان بروند. سایت بلیچر ریپورت اقدام به معرفی شانس قهرمانی تیم‌ها در این دوره از رقابت‌ها کرده است که البته نامی از ایران در آن دیده نمی‌شود.

در این گزارش آمده است: «درست است که تیم ملی ایران در گروه خود در انتخابی جام جهانی در صدر قرار گرفته است ولی نمی‌توان آنها را در بین تیم‌هایی قرار داد که می‌توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند. کارلوس کی‌روش اقدامات بسیار خوبی برای تیم ایران انجام داده است که می‌توان آن را به معجزه تشبیه کرد ولی گلزنی، قدرت تیم ملی ایران محسوب نمی‌شود. ایران در انتخابی جام جهانی در زدن گل مشکل داشته است. البته آنها شانس بسیار زیادی برای صعود به جام جهانی دارند. با این حال می‌توان گفت که شانس آنها برای قهرمانی در جام جهانی صفر است.

کشورهایی چون عربستان، کامرون، آفریقای جنوبی، الجزایر، صربستان، اوکراین، ایسلند و اتریش به عنوان دیگر کشورهایی هستند که مانند ایران هیچ شانسی برای قهرمانی در جام جهانی ندارند.»

در صدر این رده‌بندی نام آلمان قهرمان دوره گذشته به چشم می‌خورد. در توصیف این تیم آمده است: «مانشافت در دوره گذشته توانست قهرمان جام جهانی شود و تاریخ‌سازی کند. آنها اولین تیم تاریخ از بین اروپایی‌ها بودند که در خاک آمریکای جنوبی به قهرمانی دست یافتند. آنها برای رسیدن به این مهم کار بزرگی چون شکست برزیل و آرژانتین را نیز به سرانجام رساندند و حالا در روسیه می‌خواهند از قهرمانی خودشان دفاع کنند. مردان یواخیم لوو انتخابی جام جهانی روسیه را با قدرت شروع کردند و تمام بازی‌های خودشان را بردند تا در صدر جدول گروه C‌ قرار بگیرند.

با توجه به شروع خوب آلمان باید انتظار داشت که آنها مدعی جدی برای قهرمانی در جام جهانی روسیه باشند. در بین تیم‌های آسیایی، ژاپن بهترین رتبه را دارد که در رده ۲۶ قرار گرفته است. تیم‌های کره جنوبی و استرالیا نیز در رده‌های ۳۱ و ۳۲ در بین ۳۲ کشور جهان قرار گرفتند.

رده‌بندی احتمال قهرمانی تیم‌ها در جام جهانی به شرح زیر است:

۱ـ آلمان

۲ـ برزیل

۳ـ فرانسه

۴ـ ایتالیا

۵ـ آرژانتین

۶ـ اسپانیا

۷ـ پرتغال

۸ـ اروگوئه

۹ـ شیلی

۱۰ـ بلژیک

۱۱ـ هلند

۱۲ـ انگلیس

۱۳ـ کروواسی

۱۴ـ اکوادور

۱۵ـ کلمبیا

۱۶ـ لهستان

۱۷ـ سوئیس

۱۸ـ مکزیک

۱۹ـ روسیه

۲۰ـ نیجریه

۲۱ـ سنگال

۲۲ـ کاستاریکا

۲۳ـ مصر

۲۴ـ ایرلند جنوبی

۲۵ـ یونان

۲۶ـ ژاپن

۲۷ـ ولز

۲۸ـ مراکش

۲۹ـ ساحل عاج

۳۰ـ آمریکا

۳۱ـ کره جنوبی

۳۲ـ استرالیا/ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين