امروز : جمعه, ۲۷ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار شد

آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز به ریاست موقت آیت‌الله موحدی کرمانی تشکیل شد.

به گزارش بابل نوین، آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز به ریاست موقت آیت‌الله موحدی کرمانی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه، آیت‌الله موحدی کرمانی، ضمن تجلیل از شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یاد و خاطره رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشت.

وی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر، بر اهمیت و نقش برجسته انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود کسانی که قابلیت انجام این مسؤولیت مهم را دارند، ثبت‌نام کنند و مردم وفادار، مؤمن و انقلابی ایران همچون گذشته در این دوره از انتخابات نیز با حضور پرشور و حماسی خود در انتخابات، ضمن نشان دادن اقتدار مردمی نظام اسلامی به دشمنان، برگ زرین دیگری در تاریخ منوّر و مشعشع جمهوری اسلامی ایران اضافه کنند.

آیت‌الله موحدی کرمانی، توجه و هوشیاری کامل مردم را برای تحقیق در مورد کاندیدای اصلح و انتخاب رئیس‌جمهوری دلسوز، خدمتگزار و انقلابی را مورد تأکید قرار داد.

در ادامه جلسه، محسن رضایی دبیر مجمع، با تبریک آغاز سال جدید به اعضاء و مردم ایران، گفت: این جلسه که در پایان دوره پنج ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود، صرفاً یک جلسه مشورتی است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان دوره پنج ساله خود، خواهان نظرات مشورتی اعضاء برای دوره بعدی مجمع گردید.

در پایان ۱۵ نفر از اعضای مجمع نظرات خود را ارائه کردند که مقرر شد مجموع نظرات خدمت مقام معظم رهبری تقدیم گردد./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين