امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آتش سوزی در تعمیرگاه خودرو/ ۲ کارگر دچار سوختگی شدند

به گزارش بابل نوین، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: ساعت ۱۵:۳۲ آتش سوزی در تعمیرگاه خودرو واقع در خیابان قصرالدشت بعد از خیابان بهنود به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ایستگاه شماره ۸ سازمان آتش نشانی در محل حاضر و امداد رسانی های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه گفت: محل آتش سوزی یک تعمیرگاه خودرو بود و پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک دستگاه خودروی پراید که به روی چال سرویس قرار داشته به یک باره دچار حریق شده است.

ملکی از گرفتار شدن یک کارگر در چال سرویس و فردی دیگر در داخل تعمیرگاه خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر در داخل چال سرویس تعمیرگاه حضور داشته که زمان آتش سوزی در داخل چال گرفتار و کارگر دوم در داخل مغازه محبوس شده بود.

وی با بیان اینکه آتش نشانان موفق به خارج کردن دو کارگر از محل حادثه شدند، تصریح کرد: آتش نشانان هر دو کارگر که جوان هایی ۲۳ و۲۴ ساله بودند را از داخل تعمیرگاه خارج وتحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در این حادثه هر دو کارگر تعمیرگاه دچار مصدودمیت شدند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان پس از ایمنی سازی تعمیرگاه محل را تحویل دادند خاطر نشان کرد: آتش نشانان در ساعت ۱۶:۱ پس از ایمن سازی محیط  تعمیرگاه را تحویل و عملیات خود را به اتمام رساندند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين