امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمادگی جسمانی، اولویت اصلی یگان ویژه در سال جدید

به گزارش بابل نوین، سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا در جمع کارکنان یگان ویژه شرق استان تهران با اشاره به اهمیت ورزش در یگان های ویژه، اظهار داشت: نقش سلامتی و آمادگی جسمانی در عملکرد و فعالیت های سازمانی بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه ورزش از بدنه یگان‌های ویژه جدا ناپذیر است، بیان داشت: ورزش نقش مهمی در آمادگی جسمانی، سلامت روحی و جسمانی کارکنان دارد؛ ماموریت‌های یگان ویژه مستلزم تحرک و ورزیدگی بالایی است.
سردار کرمی، ادامه ارتقا توان جسمانی، به روز بودن آموزش‌ها، مهارت افزایی مداوم در فراگیری و پیشبرد روش‌های نوین در کنار تقویت روحیه علمی و بصیرتی کارکنان را مهمترین عامل آمادگی در سطح یگان های ویژه ناجا دانست.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه آموزش زیر ساخت و بستر تمام کارها است، گفت: فاکتور اصلی هوش و سلامت سازمانی، آموزش است؛ پلیس باید دانش محور و به آموزش توجه ویژه‌ای داشته باشد، چرا که اهمیت دادن به مقوله آموزش، ضامن اجرای صحیح و موفقیت آمیز ماموریت های مختلف است.
وی به آمادگی عملیاتی یگان واکنش سریع اشاره و خاطر نشان کرد: تمامی کارکنان در ماموریت های محوله باید به نقش بی بدیل چهار گام در صحنه ماموریت اشراف داشته و گام به گام این نقشه راه را ترسیم و به آن عمل کنند.
رئیس پلیس ویژه کشور، یگان های ویژه ناجا را یک واحد تمام عیار انقلابی در مجموعه نیروی انتظامی معرفی کرد و گفت: الزامات فعالیت‌های یگان های ویژه، اخلاص عمل است و موفقیت ما در ماموریت ها تنها زمانی حاصل می شود که بتوانیم روحیه جهادی را در خود ارتقا دهیم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين