امروز : سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/17 - 9:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران افتتاح شد+ عکس

مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران با حضور استاندار مازندران در بهشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش بابل نوین، ربیع فلاج جلودار استاندار مازندران در بازدید از بخشهای مختلف کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران به اقدامات ارزشمند دولت در زمینه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت : در سه سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان در قالب توسعه مراکز بهداشت و درمان و ارائه خدمات مناسب پزشکی به مردم مازندران هزینه شده است .

وی از سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه ایجاد این کلینیک تخصصی تقدیر و تشکر کرد و افزود: از اینکه افراد دلسوز سرمایه خود را در زمینه ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه به کار می گیرند جای تقدیر و سپاس است .

 روابط عمومی استانداری مازندران نیز اعلام کرد، برای ساخت و تجهیز این کلینیک که بزرگ ترین مجموعه دندانپزشکی در شرق مازندران است ، بخش خصوصی ۱۸ میلیارد ریال هزینه کرده است .

این کلینیک دندانپزشکی با ۳۲۰ متر مربع مساحت ، دارای بخش‌های تخصصی اطفال ، جراحی فک و صورت ، درمان ریشه تخصصی ، ارتودنسی و درمان ناهنجاری‌های دهانی ، ایمپلنت ، پروتز و ترمیم و زیبایی است .

با افتتاح این کلینیک تخصصی که به چهار دستگاه یونیت در بخش عمومی و دو یونیت در بخش اطفال و جراحی است برای حدود ۳۰ نفر به ‌صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

افتتاح مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران در بهشهر +تصاویر

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين