امروز : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/17 - 21:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
جوانی با 97 درصد پاس سالم!

ظهور مجتبای جدید در تیم استقلال

مجتبی حقدوست در بازی روز گذشته ی استقلال و صبا آماری عجیب از خود به جای گذاشت.

به گزارش بابل نوین، در دیدار روز گذشته ی تیم های استقلال و صبای قم ، منصوریان از دقیقه ۶۰ مجتبی حقدوست را به میدان فرستاد تا تیمش همراه با فرشید اسماعیلی با دو بازیساز به بازی ادامه دهد. حضور حقدوست برای آبی ها مثمر ثمر بود و این بازیکن جوان توانست ریتم میانه میدان را برای آبی ها تنظیم کند تا تیمش با فشار زیاد روی دروازه حریف گل پیروزی را به ثمر برساند و پیروز میدان لقب بگیرد.
مجتبی حقدوست ۲۱ ساله که به همراه علیرضا منصوریان در ابتدای فصل به تیم استقلال پیوست توانسته خودش را در استقلال به مرور اثبات کند و در دیدار شب گذشته ی تیمش آماری عجیب از خود به جای گذاشت.
حقدوست در این دیدار در مدت حضور ۳۵ دقیقه ای اش در میدان ۳۸ پاس برای هم تیمی هایش ارسال کرد که ۳۷ تای آنها به مقصد رسید تا آمار ۹۷ درصد پاس صحیح را به نام خود ثبت کند. تنها پاس اشتباه هافبک جوان آبی ها روی نفوذ او و پاس به بیرونش بود که در محوطه جریمه به هم تیمی هایش نرسید.

 

با توجه به شرایط سنی حقدوست او در فصل آینده هم در سهمیه امید آبی ها قرار خواهد گرفت مزیتی بزرگ برای منصوریان محسوب می شود و می تواند در سال های آتی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. در خصوص هافبک شماره ۷۴ استقلال این نکته گفته می شود که با وجود جوانی ، بسیار با فکر بازی می کند و می تواند در سال های آتی به کیفیتی بازیکنانی مانند مجتبی جباری نیز برسد و دلیل اصرارهای منصوریان در ابتدای فصل برای جذب این بازیکن اکنون نمود پیدا می کند.

 

در صورتی که این بازیکن به مسیر رشد خود به خوبی ادامه دهد ، با افزایش اعتماد به نفس در سال آتی به همراه اسماعیلی و چپاروف می تواند خیال منصوریان را از مرکز زمین راحت کند./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين