امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آماده باش آتش‌نشانی برای جشن قهرمانی پرسپولیس

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از استقرار آتش نشانان در 12 نقطه از محدوده ورزشگاه آزادی برای مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس خبر داد.

به گزارش بابل نوین، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: امروز در محدوده ورزشگاه آزادی، علاوه بر آماده باش کامل نیروهای ایستگاه شماره ۲۰ آتش نشانی، تعدادی از آتش نشانان نیز در ۱۲ نقطه به منظور تامین ایمنی شهروندان مستقر خواهند شد.

وی تصریح کرد: با توجه به برگزاری مسابقه امروز و جشن قهرمانی پیش بینی می شود که با جمعیت زیادی رو به رو شویم بنابراین تمامی نیروها در همان ساعت اولیه شروع بازی تا پایان مراسم و عادی شدن تردد در محدوده درب های ورود و خروج، پارکینگ ها، میادین منتهی به ورزشگاه و بزرگراه ها مستقر هسند.
ملکی ادامه داد: تعدادی از مدیران ارشد نیز با خودروهای در اختیار به صورت سیار گشت زنی می کنند و حتی این آمادگی وجود دارد که در زمان نیاز، اکیپ های ژیاده نیز به نیروها اضافه شوند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا در صورت بروز حوادث خونسردی خود را حفظ کنند و به سرعت با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين