امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عبدالله‌زاده: امیدوارم صنعت نفت چند پله صعود کند

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ابراز امیدواری کرد، این تیم با برتری در دیدارهای پیش رو چند پله در جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کند.

به گزارش بابل نوین، علی عبدالله‌زاده در مورد شرایط فعلی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: اگر بازی با سیاه‌جامگان را می‌بردیم وضعیت‌مان خیلی بهتر بود، ولی با این حال آماده بازی با سایپا هستیم و امیدوارم که در تهران یک نتیجه خوب بگیریم. هرچند خطر سقوط زیاد تیم ما را تهدید نمی‌کند، ولی فوتبال حساب و کتاب ندارد و باید مقابل سایپا نتیجه بگیریم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه افزود: بازی مقابل سایپا یک مسابقه شش امتیازی محسوب می‌شود و امیدوارم دست خالی به آبادان برنگردیم. هدف ما این است که در سه بازی پایانی بیشترین امتیاز را بگیریم و امیدوارم در جدول چند پله صعود کنیم.

عبدالله‌زاده با اشاره به عملکرد خودش در فصل جاری گفت: در نیم‌فصل اول ۶۰ درصد از خودم راضی بودم، اما خوشبختانه در نیم‌فصل دوم یک بازی بد انجام ندادم. خدا را شکر در نیم‌فصل دوم دو گل به ثمر رساندم و امیدوارم تا پایان بازی‌ها یک یا دو گل دیگر بزنم. این درست است که مدافع هستم، ولی گل زدن را خیلی دوست دارم./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين