امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش قیمت دلار و انواع سکه در بازار آزاد

صرافان ارز و سکه امروز (پنج شنبه) هر دلار آمریکا را با 36 ریال کاهش قیمت در مقایسه با دیروز 37 هزار و 403 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با هفت هزار ریال افت قیمت، 12 میلیون و 160 هزار ریال خرید و فروش کردند.

به گزارش بابل نوین،بر اساس معاملات ثبت شده صرافی های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز (سنا)، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۳۹ هزار و ۸۷۱ ریال رسید که در مقایسه با روز گذشته ۹ ریال کاهش داشته است.
همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد ۴۷ هزار و ۸۵۰ ریال داد و ستد شد که کاهش۱۴۰ ریالی داشته است.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۴۸۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۶۵۰ ریال اعلام کرد.

** مسکوکات طلا
برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، ۱۱ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال معامله شد، همچنین هر نیم سکه با کاهش ۳۵ هزار ریالی، ۶ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال به فروش رفت.
هر قطعه ربع سکه طلا با کاهش ۱۰ هزار ریالی، سه میلیون و ۸۲۰ هزار ریال و هر سکه یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت، ۲ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با یک دلار و ۲۰ سنت کاهش قیمت در مقایسه با روز گذشته، یک هزار و ۲۸۵ دلار و ۶۰ سنت اعلام کرد.
همچنین این اتحادیه قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۸۸۰ ریال اعلام کرد که در مقایسه با سه شنبه ۴۶۰ ریال افزایش داشته است./ص

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين