امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدیه ثواب کرسی‌های تلاوت نفحات به سیل‌زدگان

دومین هفته از کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در سال ۹۶ با تلاوت علیرضا مهدیزاده، محمدصادق بهشتی و وحید خزایی برگزار و ثواب تمامی این تلاوت‎ها به سیل‌زدگان هفته اخیر شهرهای غربی کشور هدیه شد.

به گزارش بابل نوین،کرسی‌های تلاوت مجلسی به همت دارالقرآن نفحات‌القرآن در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری درباره برپایی کرسی‌های تلاوت قرآن کریم از ۹ آذر‌ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شده است. نفحات‌القرآن، در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته پس از نماز مغرب و عشاء، با تلاوت سه قاری ممتاز کشورمان در سطح مساجد تهران، شهرری، اسلامشهر، شمیرانات این طرح را پیاده می‌کند.

در ادامه این کرسی‌های تلاوت، هفتادمین کرسی تلاوت نفحات‌القرآن سه شنبه، ۲۹ فروردین، در مسجد حضرت سجاد(ع) واقع در میدان سبلان، خیابان گلبرگ غربی، خیابان شهید حیدری، خیابان شهید نوروزی فرد، خیابان سجاد با تلاوت قاری ممتاز کشورمان علیرضا مهدیزاده پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، برگزار شد و در پایان کرسی تلاوت، امام جماعت مسجد، دقایقی به توضیح نکات تدبری و تفسیری آیات تلاوت شده پرداخت و سپس به کودکان و نوجوانان حاضر پای رحل قرآن، جوایزی اهدا شد.

هفتاد و یکمین کرسی تلاوت نفحات‌القرآن نیز، چهارشنبه، ۳۰ فروردین‌ماه در مسجد الرضا(ع) واقع در خیابان شهید رجایی، میدان بهشت، ۱۸ متری تختی، بعد از فلکه دوم با تلاوت قاری ممتاز کشوری، محمدصادق بهشتی پس از نماز مغرب و عشاء برگزار شد و ثواب تلاوت ها، به حادثه دیدگان سیل اخیر در آذربایجان شرقی و غربی اهدا شد.

همچنین، هفتاد و دومین کرسی تلاوت نفحات‌القرآن، پنجشنبه، ۳۱ فروردین ماه در مسجد امام حسین(ع) واقع در یافت آباد، شهرک ابراهیم آباد، کوچه اسلامی با تلاوت قاری بین المللی کشورمان، وحید خزایی پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با استقبال گرم امام جماعت مسجد و نمازگزاران برپا شد و در پایان این کرسی، به کودکان و نوجوانان حاضر در مسجد جوایزی اهدا شد.

در این کرسی‌های تلاوت که آیات به صورت مکتوب نیز به منظور تدبر در قرآن در میان نمازگزاران توزیع می‌شود. در پایان به کودکان و نوجوانان حاضر در مسجد، هدایایی اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان برای دستیابی به تلاوت‌ها و گزارش‌های تصویری این کرسی‌های تلاوت به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ مراجعه کنند. همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند./ص

ایکنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين