امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از رادیو قرآن به صورت زنده پخش می‌شود

مدیر رادیو قرآن گفت: روزانه برنامه های مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به مدت 4 ساعت به صورت زنده برای مخاطبان رادیو قرآن پخش می شود.

به گزارش بابل نوین،احمد ابوالقاسمی با اشاره به پوشش کامل مسابقات توسط رادیو قرآن اظهار داشت: رادیو هر سال به مسابقات بین المللی قرآن کریم به طور ویژه به این مسابقات می پردازد و آن را برای مخاطبان خود پوشش می دهد.

وی با بیان اینکه افتتاحیه و اختتامیه مسابقات نیز به طور کامل پوشش داده خواهد شد، خاطرنشان کرد: دیدار متسابقین با مقام معظم رهبری در روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه نیز از صبح توسط رادیو پوشش داده خواهد.
مدیر جدید رادیو قرآن با بیان اینکه طبق برنامه ریزی مسابقات، نوبت تلاوت قاریان و حافظان قوی تر بعدازظهر می باشد، تصریح کرد: بر این اساس ما نوبت عصر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ را به صورت مستقیم پخش می کنیم.
ابوالقاسمی با اشاره به عدم تضعیف حق شنوندگان ادامه داد: برای اینکه شنوندگان چند تلاوت ضعیف را پشت سر هم گوش ندهند این برنامه ریزی صورت گرفته است.
وی در ادامه بیان کرد: همچنین علاوه بر رادیو قرآن، شبکه های رادیویی معارف، جوان، ایران و تهران هم قسمت های زیادی از مسابقات را به طور مستقیم و گزارشی پخش می کنند.
مدیر رادیو قرآن در ادامه گفت: همچنین افتتاحیه مسابقات دانش آموزی که صبح شنبه است به طور کامل توسط رادیو قرآن پوشش داده می شود.
ابوالقاسمی در ادامه تصریح کرد: همچنین رادیو در نظر دارد تا تعامل خود را با سازمان اوقاف و امور خیریه بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهد و برنامه های قرآنی و مذهبی که توسط این سازمان اجرا شود را پوشش دهد./م

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين