امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
حیدریان:

اگر ماندگار شدم، درباره جشنواره جهانی فیلم فجر تصمیم می‌گیرم

به گزارش بابل نوین، محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که اگر رئیس سازمان سینمایی باقی ماند، جشنواره جهانی فجر در سال آینده جدا از جشنواره داخلی برگزار می‌شود یا نه، گفت: پس ار پایان جشنواره فیلم فجر جلساتی برگزار و کمیته ای تشکیل شد و بحث هایی صورت گرفت، قطعا تغییرات و تفاوت هایی نسبت به جشنواره سال های قبل خواهد داشت.

حیدریان درباره ماندن و یا رفتن محمد حیدری به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: باید دید ساز و کار جشنواره چه می‌شود، ماموریتش چیست و …. در این صورت مناسب‌ترین دبیر انتخاب می‌شود.

وی در خصوص برنامه نظام هنری ارائه شده به خانه سینما در بخش سینماگران و همکاری سازمان سینمایی با خانه سینما برای تبیین آیین نامه مراحل مورد نظر گفت: از روز اول مدیر عامل خانه سینما را عضو شورای معاونان و مدیران سازمان کردم. ایشان از همان موقع در جلسات حضور پیدا کردند و دلیلش این بود که در جریان نوع سیاستگذاری و برنامه ریزی و مسئولیت هایی که باید صنوف برعهده بگیرند، قرار داشته باشد.

وی افزود: در مورد نظام صنفی هنر هم اساسنامه هایی که در حوزه رسانه کار شد و به دولت رفته بود، مراحل آخر خود را می گذراند و آن ها مشغول تطبیق آن اساسنامه و آماده کردنش برای سه حوزه موسیقی، تئاتر و سینما هستند. به هرحال به محض اینکه آماده شود، از وزیر قول گرفتیم تا حدودی خارج از نوبت کارهای دولتی آن را انجام شود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين