امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۹:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

۱۶۶ مدرسه تخریب شده توسط طوفان بازسازی شد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: خیران مازندرانی؛ 166 مدرسه تخریب شده بر اثر طوفان را بازسازی کردند.

به گزارش بابل نوین، علی قاسمی، در نوزدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز با رویکرد ایمن‌سازی مدارس در اردوگاه بادله ساری با قدرانی از خیران مدرسه ساز مازندران، اظهار کرد: آنچه ملاک و پایه توسعه محسوب می شود عمل کردن به اعتقادات و احساس مسئولیت نسبت به همنوعان است.

وی خاطرنشان کرد: خیران کسانی هستند که با عمل خداپسندانه و با ایثار روزی خود را برای بهبود زندگی دیگران تلاش می کنند و مشارکت خالصانه در ساخت و تجهیز مدارس، پژوهشکده و دیگر نیازهای جامعه به کار می‌گیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: آموزش و پرورش مازندران به همت فرزندان این استان و خیران مدرسه ساز به جایگاه مطلوبی در کشور دست یافته است.

قاسمی گفت: در المپیاد امسال کسب رتبه دوم در کشور، کسب رتبه چهارم در کنکور و رتبه نخست در پروژه مهر از جمله افتخارات آموزش و پرورش مازندران است.

وی با اشاره به اینکه در شاخص‌های رتبه بندی آموزش و پرورش رتبه آموزش و پرورش استان میان رتبه اول تا چهارم است، گفت: در شهریور دو طوفان در مازندران به وقع پیوست که ۱۶۶ مدرسه از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شدند اما با تلاش خیران مدرسه ساز مازندران تا پیش از بازگشایی مدارس تعمیر و بهسازی شد.

وی افزود: تلاش این خیران موجب شد تا امسال رتبه ۱۰۰ را درپروژه مهر کسب کنیم.

قاسمی با اشاره به رویکرد جشنواره امسال مبنی بر ایمن سازی مدارس تصریح کرد: امیدواریم خیران به جای ساخت مدارس جدید در بازسازی مدارس و بهسازی آن با آموزش و پرورش همکاری کنند.

وی گفت: امیدواریم با همت خیران و تلاش آنها، آموزش و پرورش مازندران در حوزه تعلیم و تربیت در جایگاه مناسبی قرار بگیرد./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين