امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۹:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در شرق مازندران :

۵ پروژه روستایی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار بهشهر از افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه در روستاهای منطقه هزارجریب شهرستان بهشهر با اعتبار 910 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سید خالق سجادی در گفت و گو با ایسنا  اظهار کرد: ۵ پروژه بهداشتی، آبرسانی و کشاورزی با اعتبار بالغ بر ۹۱۰ میلیون تومان با حضور مسئولان شهرستانی در روستاهای منطقه هزارجریب شهرستان بهشهر افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی افزود: ۲ خانه بهداشت در روستاهای سرخ گریوه و پیته نو در مجموع به مساحت ۱۴۰ مترمربع و هزینه ساخت و تجهیزات بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید که ۲ هزار نفر از ساکنان این دو روستا را تحت پوشش خدمات بهداشتی خود قرار می دهد.

فرماندار بهشهر از کلنگ زنی دو منبع آب در روستاهای اندرات و سرخگریوه خبر داد و خاطرنشان کرد: منبع آب روستای اندرات ۱۰۰ هزار لیتری با اعتبار ۶۰ میلیون تومان و منبع آب روستای سرخگریوه ۵۰ هزار لیتری با اعتبار ۵۰ میلیون تومان است که این دو پروژه با همت بسیج سازندگی تا ۳ ماه آینده به بهره برداری می رسد.

سجادی اظهار کرد: عملیات احداث کانال هدایت انتقال آب کشاورزی از روستای فتکش به اراضی شیب دار روستای ونشید به طول ۴ کیلومتر و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان، آغاز شد./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين