امروز : جمعه, ۲۷ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۸ هزار و ۹۱۴ نفر در انتخابات شورای شهر تأیید صلاحیت شدند/ ۱۷ اردیبهشت؛ اسامی نهایی داوطلبان تأیید شده توسط فرمانداری‌ها منتشر می‌شود

به گزارش بابل نوین، حسین چاوشی رئیس ستاد انتخابات تهران درباره آمار نهایی داوطلبان احراز صلاحیت شده شورای شهر و روستا اظهار داشت: نتیجه نهایی جلسه صلاحیت‌ها به داوطلبان ابلاغ شده است.

وی افزود: در مجموع ۱۰ هزار و ۴۲۰ نفر در انتخابات شورای شهر و روستا ثبت‌نام کردند از این تعداد تاکنون ۱۹۴ نفر انصراف دادند. ۸ هزار و ۹۱۴ نفر توسط هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان احراز صلاحیت و ۷۹۳ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

چاوشی گفت: افرادی که صلاحیت آن‌ها احراز نشده می‌توانند از سوم تا ششم اردیبهشت ماه درخواست تجدیدنظر خود را به صورت کتبی به دبیرخانه هیأت عالی نظارت استان دهند.

رئیس ستاد انتخابات تهران اضافه کرد: امکان احراز صلاحیت کسانی که تأیید نشدند وجود دارد و هیأت عالی نظارت استان وظیفه دارد مجددا صلاحیت آن‌ها را مورد رسیدگی قرار دهد، لذا ۱۷ اردیبهشت این هیأت نظر نهایی خود را درباره افرادی که حق رقابت نخواهند داشت مجددا اعلام می‌کند.

وی تصریح کرد: ۱۷ اردیبهشت؛ اسامی نهایی داوطلبان تأیید شده توسط فرمانداری‌ها منتشر می‌شود.

چاوشی تأکید کرد: از داوطلبان احراز صلاحیت شده درخواست داریم در مدت زمان تأیید شده اقدام به تبلیغ کنند و لازم به ذکر است هرگونه اقدامی خارج از چارچوب قانون در جمع‌بندی نهایی مورد توجه قرار می‌گیرد.

گفتنی است، باتوجه به اینکه برخی از داوطلبان تایید صلاحیت شده برای انتخابات شوراهای شهر و روستا از ادامه حضور در انتخابات انصراف داده‌اند، آمار اعلام شده در حال تغییر است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين