امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمایش ۳۰ اثر در روز سوم جشنواره جهانی فیلم فجر

در سومین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر بیش از سی فیلم برگزیده در بخش های مختلف به نمایش در می آیند.

به گزارش بابل نوین، امروز(یکشنبه) و در سومین روز از سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، بیش از ۳۰ فیلم در بخش‌های مختلف سینمای سعادت، جلوه گاه شرق، جام جهان نما، مستند زیر ذره بین، بازسازی کلاسیک‌ها، فیلم‌های مهربان با محیط زیست، سینمای بالتیک، سینمای کره و …در کاخ جشنواره چارسو به نمایش در می آیند.
بنا بر این گزارش در سالن شماره یک چارسو مستند «زیتون های زخمی» ساخته ماجد نیسی محصول ایران ساعت ۱۲ و فیلم «باد سیاه» به کارگردانی حسین حسن محصول مشترک عراق، آلمان و قطر ساعت ۱۳:۳۰ برای عموم اکران خواهد شد.
در همین سالن امروز فیلم‌های «نگار» به کارگردانی رامبد جوان ساعت ۱۵:۳۰، «گلوری» ساخته کریستینا گروزوا و پیتر والچانوف محصول بلغارستان ساعت ۱۷:۳۰، «تبعیدی» به کارگردانی دیویس سیمانیس محصول کشور لتونی ساعت ۱۹:۳۰، «شیر» ساخته گرت دیویس ساعت ۲۱:۳۰ و «تاریکی» ساخته دنیل کاسترو زیمبرون محصول کشور مکزیک ساعت ۲۳:۴۵ به نمایش در خواهد آمد.
در سالن شماره دو چارسو نیز امروز فیلم‌های «کوری» به کارگردانی ریشارد بوگایسکی محصول کشور لهستان ساعت ۱۱:۳۰، «خانه دیگران» ساخته راسودان گلورجیدز محصول مشترک گرجستان، اسپانیا، کرواسی و روسیه، ساعت ۱۳:۳۰ برای هیات داوران و اهالی رسانه اکران خواهد شد.
همچنین در این سالن فیلم‌های «مسافر» به کارگردانی آدریوس یوزناس، محصول لیتوانی ساعت ۱۶:۵۰، «سفر زمان» ساخته ترنس مالیک محصول ایالت متحده امریکا ساعت ۱۸:۴۰ و «خانه کاغذی» به کارگردانی مهدی صباغ زاده ساعت ۲۰:۳۰ برای هیات داوران و اهالی رسانه نمایش داده می شوند.
امروز سالن شماره سه چارسو نیز میزبان نمایش فیلم «پیهو» به کارگردانی وینود کاپری محصول کشور هندوستان از ساعت ۹:۱۵ خواهد بود.
فیلم های «تبعید» به کارگردانی ریتی پان محصول مشترک کامبوج و فرانسه ساعت ۱۴، «مادر» ساخته ریری رضا محصول کشور اندونزی ساعت ۱۷:۴۵، «نمک و آتش» به کارگردانی ورنر هرتزوک از کشور آلمان ساعت ۱۹:۳۰ و «پایان رویاها» به کارگردانی محمد علی طالبی ساعت ۲۳:۴۰ از دیگر آثاری هستند که در سالن شماره سه اکران خواهند شد.
فیلم «بال های پدرم» به کارگردانی کیوانچ زر از ترکیه هم در همین سالن در ساعت ۲۱:۳۰ برای هیات داوران و اهالی رسانه نمایش داده می شود.
سالن شماره ۴ چارسو در اولین سانس برنامه هایش مجموعه فیلم های کوتاه را ساعت ۱۳:۴۰ برای عموم روی پرده دارد و در ادامه فیلم «وصیت پدر» به کارگردانی باقیت موکول و دستان ژاپاژ اولو محصول قرقیزستان ساعت ۱۵ برای اهالی رسانه و هیات داوران اکران خواهد شد.
در این سالن همچنین دو فیلم «بی نام و نشان» به کارگردانی تاغیر احمد محصول بنگلادش، ساعت ۱۷:۲۰ و «کلید شانس» به کارگردانی لی گائه بیوک از کره جنوبی ساعت ۱۹:۲۰ نمایش داده خواهد شد.
بنا بر این گزارش، سالن شماره ۵ چهارسو نیز به فیلم های بخش بازار که همگی از آثار ایرانی هستند اختصاص دارد که هفت فیلم در سئانس‌های ۱۷ تا ۲۳:۳۰ نمایش داده خواهند شد.
سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر از یکم تا هشتم اردیبهشت ماه در پردیس چارسو به دبیری رضا میرکریمی برگزار می شود./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين