امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
قاسم احمدی لاشکی:

بررسی مسائل مربوط به اشتغال روستاییان محور اصلی جلسه غیرعلنی مجلس است

به گزارش بابل نوین، قاسم احمدی لاشکی  در تشریح جلسه غیرعلنی امروز صبح (یکشنبه ۳ اردیبهشت) گفت: ربیعی وزیر کار و تعاون به همراه یکی از معاونانش برای پاسخ به سوالات نمایندگان درباره حوزه کار و اشتغال در این جلسه حضور یافتند.

وی ادامه داد: ربیعی درباره موضوعات و وضعیت اشتغال در کشور توضیحاتی را ارائه کرد و سپس جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس این بحث را ادامه داد.
نماینده نوشهر و کلاردشت با بیان اینکه وزیر کار و تعاون به دعوت مجلس در این جلسه حضور یافته بود، بیان داشت: رئیس کمیسیون اجتماعی نیز در این جلسه مباحثی را در رابطه با بحث اشتغال و مشکلات اجتماعی مطرح کرد که موضوع اختصاص ۱٫۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه محور گفتگوها بود.
احمدی لاشکی تاکید کرد:پیش از این دولت خواهان اجازه مقام معظم رهبری و مجلس برای برداشت این مبلغ برای امور اشتغال روستاییان بود که اکنون با بحث و بررسی برای این موضوع مجلس تصمیم دارد دولت با دریافت ۱٫۵ میلیارد دلار برنامه‌ها را به خوبی در بحث اشتغال روستایی اجرایی کند.
وی خاطرنشان کرد: نمایندگان در این جلسه خواهان پیدا کردن راه حل‌ها هستند تا دولت بتواند به نحو احسن این مبلغ را در بحث اشتغال‌زایی روستاییان هزینه کند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين