امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳۵ بانک خارجی در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا حضور خواهند داشت

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از حضور 35 مؤسسه، شرکت و بانک خارجی در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا که در 9 و 10 اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش بابل نوین، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت : ۳۵ شرکت، مؤسسه و بانک خارجی در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا که در تاریخ ۹ و ۱۰ اردیبهشت امسال برگزار می شود حضور خواهند داشت.

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی افزود: همایش تجاری ایران و اروپا در حالی برگزار می شود که در هر سال میلادی دو همایش در فرانکفورت و ایران برپا می شود بر این اساس دو دوره در اروپا برگزار شده و امسال نیز دومین بخش ایرانی قرار است در نهم و دهم اردیبهشت جاری برگزار شود.
دیواندری با اشاره به رهنمودهای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برای نظام بانکی ایران گفت: در عین حال IFS نیز به‌عنوان یک پیش نیاز برای ارتباطات بین المللی با نظام بانکی دنیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ضمن اینکه در حوزه توسعه سرمایه گذاری در ایران، تأمین مالی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد به خصوص اینکه برخی شرکتهایی در این همایش حضور دارند که در حوزه تامین مالی در دنیا اثرگذار هستند.بنابراین با توجه به حضور اروپایی ها، حوزه های سرمایه گذاری در حوزه مسکن، راه و شهرسازی و انرژی نیز معرفی می شوند./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين