امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسر ۷۲ امتیاز از تراکتورسازی

اظهارنظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر تهدید این باشگاه به کسر ۷۲ امتیاز نکته‌ای قابل تأمل است.

به گزارش بابل نوین، اظهارنظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مبنی بر تهدید این باشگاه به کسر ۷۲ امتیاز نکته‌ای قابل تأمل است.

باشگاه تراکتورسازی در حالی با پرونده‌ شکایت‌های بازیکنان خارجی‌اش مواجه شده که تعداد این پرونده‌ها به ۱۲ عدد می‌رسد. چند تن از بازیکنان خارجی پیشین تراکتورسازی به همراه تونی اولیویرا، سرمربی سابق پرتغالی باشگاه تبریزی، از آنها به فیفا شکایت کرده‌اند.

در صورتی که باشگاه تراکتورسازی نتواند بدهی بازیکنان و سرمربی خارجی سابقش را پرداخت کند، برای هر پرونده ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد؛ یعنی اگر تراکتورسازان در هر کدام از این پرونده‌ها نتوانند رضایت شاکیان‌شان را بگیرند، به کسر ۶ امتیاز محکوم خواهند شد. اگر فرض کنیم باشگاه تبریزی نتواند هیچ‌کدام از این پرونده‌ها را حل کند، بابت هر یک پرونده، ۶ امتیاز از تراکتورسازی کسر خواهد شد. اگر بابت هر کدام از این پرونده‌ها ۶ امتیاز از تراکتورسازی کسر شود، جمع آنها به عدد ۷۲ می‌رسد؛ عددی که مصفطی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از آن صحبت می‌کند. در واقع صحبتی که آجورلو امروز انجام داد تهدید بالقوه است نه بالفعل و مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده که هم اکنون این باشگاه با چنین خطری مواجه شده است.

باشگاه تراکتورسازی پس از مواجه شدن با محرومیت نقل‌وانتقالاتی، درصدد جلب رضایت شاکیان خصوصی‌اش برآمد و قدم‌های مثبتی در این جهت برداشت. آنها در حال حاضر با چهار تن از بازیکنان و سرمربی سابق خود به توافق رسیدند که بدهی آنها را به صورت قسط‌بندی پرداخت کنند. به گفته آجورلو جلسات در این باره به صورت مداوم در باشگاه تراکتورسازی برگزار می‌شود./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين