امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کدام کتاب‌های شکارسری روی نمایشگاه کتاب را نمی‌بینند؟

به گزارش بابل نوین، حمیدرضا شکارسری، شاعر در خصوص کتاب‌هایش که به سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نمی‌رسد، اظهار داشت: از جمله کتاب‌هایم که به سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نمی‌رسد، می‌توان به «دلیل پنجره» اشاره کرد.

وی افزود: این کتاب حدود ۵۰ شعر را با موضوع شب‌های قدر در بر می‌گیرد. این کتاب قرار است توسط انتشارات سپیده باوران در مشهد منتشر شود.
شکارسری اظهار داشت: کتاب دیگرم شب نامه نام دارد. در این کتاب تعدادی شعر را با موضوع شب گردآوری کردم. این کتاب قرار است توسط انتشارات نگاه منتشر شود. کتاب شب نامه هنوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنگشته و کار بررسی این اثر طول کشیده است. کتاب شب نامه نیز از جمله کتاب‌هایم است که به سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نمی‌رسد و تا این زمان منتشر نخواهد شد.
این شاعر با اشاره به کتاب های خود که در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود، بیان کرد: کتابم با عنوان «تظاهرات حرف های اضافه» بالاخره توسط حوزه هنری منتشر شد. این کتاب قرار است در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی و نقد شود. کتاب دیگرم با عنوان «زایش مرگ های متن ۲ » قرار است توسط انتشارات فصل پنج در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شود. این کتاب مجموعه نقدهای من درباره شعر معاصر است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين