امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/24 - 11:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تأخیرهای دنباله‌دار در برگزاری برنامه‌های سومین روز جشنواره جهانی فجر

به گزارش بابل نوین، روز سوم جشنواره جهانی فیلم فجر با دومین مراسم بزرگداشت عباس کیارستمی آغاز شد.

این مراسم با حضور همکاران ژاپنی این هنرمند در فیلم «مثل کسی عاشق» آغاز شد که در ادامه محمود کلاری و محمدرضا دلپاک نیز در خصوص تجربیات خود از همکاری با این هنرمند نکاتی را یادآور شدند.
مراسم بزرگداشت کیارستمی با تأخیر بیست دقیقه‌ای شروع به کار کرد و این تأخیر سبب شد تا مهمانان خارجی و اهالی رسانه چند دقیقه‌ای ایستاده منتظر باز شدن درب سالن شماره ۳ بمانند. البته با رایزنی‌های انجام شده بیست دقیقه وقت اضافه به این مراسم افزوده شد که با این کار  برنامه بعدی سالن شماره ۳ نیز با تأخیر شروع شد.
به موازات بزرگداشت عباس کیارستمی در سالن شماره ۱، فیلم «نگار» با حضور رامبد جوان و نگار جواهریان، کارگردان و بازیگر این فیلم به نمایش گذاشته شد که مورد استقبال مخاطبین نیز قرار گرفت. گفتنی است به گفته برخی هواداران بلیت های این فیلم به سرعت تمام شد و جای تعجب است که چرا سانس فوق العاده‌ای برای این فیلم مشخص نشده است.
از دیگر فیلم‌های مطرح ایرانی که در این روز اکران شد، می‌توان به دو فیلم «خفگی» کاری از فریدون جیرانی، «سارا و آیدا» اثر مازیار میری اشاره کرد. اولین اکران فیلم «خانه کاغذی» نیز به کارگردانی مهدی صباغ زاده برای اهالی رسانه در ساعت ۲۰:۳۰ در سالن شماره ۲ برگزار شد. همچنین فیلمی از سینمای مکزیک و در ژانر وحشت به نام «تاریکی» در سانس آخر سالن شماره ۱ به نمایش گذاشته شد.
گفتنی است؛ هنرمندانی نظیر محمد مهدی عسگر پور، مهدی صباغ زاده، کمال تبریزی، رامبد جوان، بیژن میرباقری، پژمان بازغی، مستانه مهاجر، فائزه عزیرخانی، محمود کلاری، محمد رضا دلپاک، نادر فلاح، محمد حسین قاسمی، امیر پورکیان در سومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر در کاخ جشنواره حضور داشتند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين