امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسیر تهدید و تخریب در مناظرات پاسخگو نیست/ تبلیغات نامزدها باید برنامه محور باشد

به گزارش بابل نوین، “کاظم جلالی” رئیس فراکسیون مستقلان ولایی  با اشاره به آغاز مناظرات و تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: شخصی که در سطح ریاست جمهوری کاندیدا می‌شود باید اخلاقش در تراز تمدن ایران و دین بزرگی مانند اسلام باشد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس تریح کرد: مردم باید به این موضوع توجه کنند که کدام یک از نامزدها اخلاق‌مدار بوده و بیشتر ضوابط اخلاقی را رعایت می‌کنند، نامزدهای انتخاباتی که می‌خواهند نماد اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی باشند باید ملتزم‌ترین فرد به قانون، مبانی اسلامی و اخلاق هم باشند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید به سوی برنامه محوری پیش بروند، اظهار داشت: این‌که مدام در سوابق یکدیگر کنکاش کرده و یکدیگر را تخریب کنند، اقدام مناسبی نخواهد بود زیرا هر شخصی در سوابق خود نکات مثبت و منفی دارد.
وی ادامه داد: آ‌نها باید تبلیغات خود را براساس برنامه ارائه کنند، این‌که برخی کاندیداها اینگونه القا کنند که می‌توانند یک شبه مشکلات را حل کنند اقدام غلطی است و نباید این مسیر برای آن‌ها هموار باشد.
جلالی با تاکید براینکه در مناظره‌ها و تبلیغات کاندیداها باید واقعیت‌ها و مشکلات کشور را دید، گفت: نباید دستاوردهای عظیم جمهوری اسلامی ایران را طی این چهل سال گذشته کاملا نادیده گرفت، برخی در انتخابات گذشته هم به نوعی اعلام می‌کردند که در کشور هیچ اتفاق و اقدام مثبتی صورت نگرفته است حال آن‌ها می‌خواهند اقدامات مثبت را انجام دهند.
رئیس فراکسیون مستقلان ولایی این‌گونه اقدامات را از سوی نامزدهای انتخاباتی ظلم در حق جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: دستاوردهای نظام را نباید نادیده گرفت، برخی سخنان از سوی کاندیداها تنها ژست‌های تبلیغاتی است و بنده معتقدم مسیر تهدید و تخریب پاسخگو نخواهد بود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين