امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
حيدرى :

الاهلى تیم خطرناکى است

به گزارش بابل نوین، خسرو حیدری در نشست خبری پیش از دیدار با الاهلی امارات اظهار کرد: در ابتدا باید بگویم ما بازی رفت را واگذار کردیم. اولین بازی آسیایی خیلی از بازیکنان جوان ما بود که تجربه بازی در آسیا را نداشتند اما ازر حال حاضر به عنوان تیم صدرنشین هستیم و جوانان ما پخته‌تر شدند.

وى ادامه داد :فردا بازی سختی داریم و کمتر از بازی با السد نیست. ما با حمایت هواداران السد را بردیم و امیدواریم فردا هم هواداران به ورزشگاه بیایند  تا ما تیم الاهلی را ببریم و با پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم.

حیدری افزود :وقتی وارد رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا شدیم، یک سری بازیکنان ما در آسیا بازی نکرده بودند اما آنها چند بازی کرده‌اند و می‌دانند شرایط ما به چه صورت است.

وى بیان کرد :تیم ما با تجربه‌تر شده است و فردا شانس حضور هواداران را داریم که الاهلی این شانس را نداشت. در بازی با السد این هواداران را داشتیم و می‌دانستم که بازی را می‌بریم. برای زدن ضربه آخر پنالتی هم مطمئن بودم و ضمن اینکه باید بگویم الاهلی تیم خطرناکی است و در بازی قبل در خانه حریف پیروز شده است و به نوعى باید بگویم آنها تیم حرفه‌ای هستند و باید هوشمندانه بازی کنیم.
 منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين