امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی:

«قواعد بازنشستگی» به کارکنان دستگاه‌های دولتی آموزش داده می‌شود

به گزارش بابل نوین، زهرا زاده‌غلام در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه استانداردسازی فرآیند آموزش را به صورت جدی در سه سال گذشته مدنظر قرار دادیم اظهار کرد:  آسیب شناسی فرآیند آموزش را انجام و موفق شدیم گواهینامه بین المللی در این زمینه را هم دریافت کنیم.

وی افزود: صندوق بازنشستگی آموزش های خود را مبتنی بر چهار گروه کرده است و علاوه بر آموزش ضمن خدمت کارکنان، برای بازنشستگان و خانواده آنها، کارکنان در آستانه بازنشستگی و کارشناسان دستگاه‌های مشمول قانون بازنشستگی کشوری را تحت پوشش قرار داده است.

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در حوزه دستگاه‌های مشمول قانون صندوق بازنشستگی برای کارکنان بخش های اداری و بازنشستگی دوره‌های آموزشی با عنوان آشنایی با قواعد و مقررات بازنشستگی را برای کل استان ها در دوسال گذشته برگزار کردیم و حدود ۴۰ هزار ساعت آموزشی برای این منظور صرف شد.

زاده غلام با بیان اینکه ۱۲ ساعت آموزش برای هر دوره در استان های مختلف اختصاص یافت گفت: هدف نهایی ما این است که شان بازنشستگان را حفظ و کمک کنیم تا برقراری احکامشان سرعت یابد. طی بررسی های انجام شده دریافتیم ارتباط بین دستگاهها و صندوق های بازنشستگی به دلیل عدم آموزش با اشکالاتی همراه بود و پرونده‌هایی که به صندوق می آمد به دلیل نقص اطلاعات و موارد دیگر برگشت می خورد.

وی ادامه داد: به کارشناسان اداری و بازنشستگی آموزش دادیم و ارتقای سطح رضایتمندی بازنشستگان را مدنظر داشتیم. محتوای دوره های آموزشی تکمیلی تهیه شده و در حال تمهید مقدمات برای برگزاری سطح پیشرفته این دوره های آموزشی در  سال ۹۶ هستیم.  پس از آن نیز یک کار پژوهشی مبنی بر سنجش اثربخشی دوره‌های آموزشی خواهیم داشت.

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری افزود: برای سال جاری ارتقای کیفیت آموزش های ضمن خدمت کارکنان در حیطه عمومی و تخصصی را نیز دنبال می کنیم./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين