امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

نمایشگاه سلامت در بابل برگزار شد

به مناسبت هفته سلامت همگام با سراسر کشور نمایشگاهی با شعار زندگی سالم، بانشاط و امید در بابل برگزار شد.

به گزارش بابل نوین،  به مناسبت هفته سلامت و همگام با سراسر کشور نمایشگاه سلامت با شعار زندگی سالم، بانشاط و امید در بابل برگزار شد.
حسین نوروزی، مسئول روابط عمومی معاونت بهداشتی بابل هدف از برپایی این نمایشگاه را ارائه خدمات سلامتی و بهداشتی به شهروندان، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در راستای ارتقای سطح سلامت دانست و اظهار کرد: برپایی نمایشگاه‌های سلامت بنا به دستور مستقیم از وزارت بهداشت در سراسر کشور صورت گرفت و محورهای مورد توجه از برگزاری آن تببین اهمیت سلامت در برقراری توسعه پایدار، جلب حمایت سیاست‌گزاران و مدیران ارشد در پشتیبانی و برجسته‌سازی موفقیت‌ها و دستاوردهای حوزه سلامت بوده است.
وی افزود: معرفی خدمات نوین سلامت و پزشک خانواده، مشاوره تغذیه، آمادگی در برابر بلایا، بررسی روانشناختی و سومصرف مواد، آموزش مشاوره و غربالگری بیماری‌های سرطانی مثل پستان، روده بزرگ، پروستات، دیابت، بیماری‌های قلبی و تنفسی از جمله خدماتی بود که فعالان عرصه سلامت به شهروندان ارائه دادند.
این مقام مسئول تصریح کرد: ما از همه واحد‌های تابع معاونت بهداشت از جمله سلامت روان، دهان و دندان، سلامت خانواده، بیماری‌های واگیر، غیرواگیر و تغذیه برای خدمت به شهروندان عزیز بابلی بهره گرفته‌ایم.
نوروزی در پایان ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم گفت: خوشبختانه با رضایت مردم روبروه بوده‌ایم و بیشترین استقبال نیز  از غرفه اندازه‌گیری فشار خون و قند خون به عنوان زیرمجموعه‌ایی از بحث ارائه خدمت و سلامت بوده است.
شایان به ذکر است این نمایشگاه با هفت غرفه خدمات رایگان سلامت و بهداشت در دو شیفت صبح و عصر،روز گذشته به کار خود خاتمه داد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين