امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/05/20 - 22:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفتمین جشنواره علامه حلی درقم برگزار می شود

به گزارش بابل نومه ، جشنواره علامه حلی هرساله برای حوزویان اعم ازطلاب خواهر و برادر برگزار می شود.امروز پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت کار خود را درقم آغاز کرد.
در این دوره از جشنواره ، طلاب خواهر و برادر سراسر کشور با ارائه ۱۱۸۷۰ اثر پژوهشی در جشنواره شرکت کرده‌اند ، که این آثار شامل مقالات، کتب و پایان‌نامه‌های حوزوی ارائه شده به دبیرخانه مرکزی و ۹ دبیرخانه استانی جشنواره در استان‌های تهران، اصفهان، خراسان، قم، آذربایجان شرقی، همدان، فارس، کرمان و یزد بوده است.

لازم به ذکر است ۱۵۱۲ اثر از سوی طلاب استان تهران، ۱۴۳۷ اثر توسط طلاب استان اصفهان، ۱۷۸۶اثر توسط طلاب خراسان، ۱۳۴۱ اثر توسط طلاب استان قم، ۳۹۹ اثر توسط طلاب استان همدان، ۱۰۱۲ اثر توسط طلاب استان فارس، ۱۲۷۰ اثر توسط طلاب استان کرمان، ۴۶۰ اثر توسط طلاب استان آذربایجان شرقی و ۲۷۶ اثر توسط طلاب استان یزد به دبیرخانه‌های استانی جشنواره علامه حلی(ره) ارسال شده است که در هر کدام از این استان‌ها، آثار برگزیده، ضمن دریافت جوایز خود، جهت رقابت مجدد با برگزیدگان سایر استان‌ها به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال شده است. و ۲۳۷۷ اثر نیز توسط طلاب سایر استان‌های کشور به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال شده است.

گفتنی است که از شهرستان بابل خانم سالومه ابراهیم زاده باموضوع : “بدن مثالی از دیدگاه اندیشمندان مسلمان بانگاه به روایات” نیز عنوان شایسته تقدیر را در این جشنواره کسب کرده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين