امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهاجری: کار ما در مقابل تیم منصوریان سخت است

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: مدیرعامل باشگاه از چند هفته پیش به من پیشنهاد تمدید قرارداد را داده بود و برای هدایت تیم در فصل آینده با یکدیگر به توافق رسیدیم

به گزارش بابل نوین، رضا مهاجری ضمن بیان این مطلب در مورد آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: ما مقابل تراکتورسازی مستحق باخت نبودیم و حتی قلعه‌نویی هم به بازی خوب پدیده اشاره کرد. تیم ما در پنج بازی پیاپی به برد رسید و دلیلش این بود که در دفاع تمرکز زیادی داشتیم و از موقعیت‌ها نیز بیشترین استفاده را بردیم. فکر می‌کنم در بازی با پرسپولیس این تمرکز از بین رفته بود، هرچند که ما خیلی خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم شایستگی‌های پرسپولیس را انکار کنم. آنها بدون شک در دو سال اخیر بهترین تیم ایران بوده‌اند. من در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم. در بازی با پرسپولیس فرصت‌های خوبی را ایجاد کردیم که اگر تبدیل به گل می‌شد شاید روند بازی تغییر می‌کرد. ما وقتی گل اول را خوردیم تحت‌ِتأثیر تیم حریف و ورزشگاه قرار گرفتیم.

مهاجری با اشاره به بازی بعدی تیمش مقابل استقلال تهران تأکید کرد: این بازی یک فرصت مناسب است تا بتوانیم دو باخت اخیر را جبران کنیم. البته می‌دانیم که با تیم خوبی بازی داریم. استقلال یک روند صعودی خیلی خوب را در لیگ امسال داشته است. علیرضا منصوریان خیلی زحمت کشید تا استقلال راهش را پیدا کند و ما کار سختی مقابل تیمش خواهیم داشت. با این حال چاره‌ای جز برد نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص اینکه آیا قرار است فصل آینده هم هدایت این تیم را برعهده داشته باشد، تأکید کرد: ما جلساتی را برگزار کردیم. در واقع من و آقای کریمی (مدیرعامل باشگاه پدیده) در مورد انتظارات و خواسته‌های‌مان صحبت کردیم و مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد. مدیرعامل باشگاه از چند هفته پیش به من پیشنهاد تمدید قرارداد را داده بود و برای هدایت تیم در فصل آینده با یکدیگر به توافق رسیدیم.

وی در پایان تصریح کرد: قبلاً هم گفته بودم که باید در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشیم. من دوست دارم وقتی تیم در شرایط سخت قرار دارد، مدیریت هم در کنار ما باشد. ما مذاکرات خوبی داشتیم و این همکاری به امید خدا در فصل آینده ادامه خواهد داشت./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين