امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو کمیسیون عمران مجلس:

مسکن مهر تا پایان امسال هم تمام نمی‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که پایان پروژه مسکن مهر در پایان سال جاری در بسیاری از مناطق کشور عملیاتی نیست، اظهار کرد:‌در صورتیکه دولت زیرساخت های این واحدها را فراهم کند دلیلی برای تاخیر در واگذاری آن ها به متقاضی وجود ندارد.

به گزارش بابل نوین،  شادمهر کاظم زاده با بیان این‌که تکمیل پروژه های مسکن مهر برای کمک به متقاضیان این طرح لازم است، افزود:با توجه به این‌که بسیاری از این پروژه ها بدون برنامه و پشتوانه درست عملیاتی شده این‌که نیمه کاره باقی بماند دور از ذهن نیست.

 

وی افزود: هم‌اکنون ۸۰ هزار تا ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد که دولت نمی تواند در راستای عرضه آن به مشتری اقدامی کند.

 

وی ادامه داد: ۱۰۰ هزار مسکن مهر به علت بدون برنامه ساخته شدن و برخی مشکلات از این دست بدون مشتری مانده و دولت نمی تواند برای این تعداد کاری  بکند.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که واحدهای نیمه کاره مسکن مهر با تکمیل زیرساخت‌ها تا پایان سال آماده واگذاری خواهند شد به خانه ملت گفت:‌در صورتیکه دولت زیرساخت های این واحدها را فراهم کند دلیلی برای تاخیر در واگذاری آن ها به متقاضی وجود ندارد./ص

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين