امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراخوان مقاله فصلنامه تخصصی « قدرت نرم » منتشر شد

فراخوان مقاله جهت چاپ در فصلنامه علمی، تخصصی « قدرت نرم» با هدف تنویر افکار عمومی درحوزه امور پلیسی منتشر شد.

به گزارش بابل نوین،  فراخوان مقاله جهت چاپ در فصلنامه علمی، تخصصی « قدرت نرم» منتشر شد.

این فراخوان  با هدف تنویر افکار عمومی در حوزه امور پلیسی، تقویت دانش علمی فرماندهان و مدیران در حوزه کارکرد خدمات ناجا، تولید و نشر دانش در حوزه استفاده از فرصت‌ها و آسیب‌شناسی فضای مجازی، تقویت علمی، تخصصی و پژوهشی و تعمیق دانش رده‌های اجتماعی، آمادگی لازم جهت جذب مقالات علمی ‌و پژوهشی متخصصین و صاحب‌نظران را دارا می‌باشد.

با توجه به نقش نیروی انتظامی در ارتقا سلامت جامعه، برخی از محورهای این فراخوان عبارتند از: نیازسنجی و برنامه‌ریزی آموزشی و اجرا در حوزه افکار عمومی و عملیات روانی، ارائه راهکارهای نوین در حوزه افکار عمومی و عملیات روانی در فضای حقیقی و مجازی، شناخت آسیب‌ها و چالش‌های پیش‌روی در حوزه امنیتی، انتظامی  اجتماعی.

مقالات ارسالی باید در محورهای نیازسنجی و برنامه‌ریزی آموزشی و اجرا در حوزه افکار عمومی و عملیات روانی،  ارائه راهکارهای نوین در حوزه افکار عمومی و عملیات روانی در فضای حقیقی و مجازی، همسو با اهداف این فصلنامه، حاصل مطالعه، تجربه و پژوهش نویسنده باشد و در هیچ نشریه داخلی و یا خارجی ارسال و چاپ نشود.

در این خصوص پژوهشگران ارجمند می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  با دورنگار ۸۱۸۲۶۳۲ و شماره‌های  ۸۱۸۲۶۳۸۰ و ۸۱۸۲۶۳۶۶ تماس حاصل و نسبت به ارسال مقاله  به پست الکترونیک  psyop@police.ir  اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين