امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های منتهی به شمال

محدودیت های ترافیکی از امروز در جاده های ارتباطی مازندران اعمال می شود.

به گزارش بابل نوین، مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورهای موصلاتی استان اجرا می شود.

موتورسیکلت :

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ اردیبهشت از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور هراز:

تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ممنوع است.

محور سوادکوه:

تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۸ اردیبهشت از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع است.

محور چالوس:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۸ اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی ویا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين