امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
کارگردان «ماجرای نیمروز»:

جشنواره جهانی فیلم فجر بهنرین فرصت برای معرفی آثار سینمای ایران است

کارگردان «ماجرای نیمروز» گفت: بازار فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر فرصت مناسبی برای معرفی فیلم‌های ایرانی به پخش‌کنندگان خارجی است.

به گزارش بابل نوین، به نقل از ستاد خبری سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر؛ کارگردان جوان فیلم‌های «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» در مورد بازار فیلم و حضور سینماگران دیگر کشورها در جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: برگزاری جشنواره جهانی فرصت بسیار بی‌نظیری برای سینماگران،  فیلمسازان و پخش‌کنندگان سینمای ایران فراهم می‌کند تا بدون صرف هزینه بتوانند با سینمای دنیا ارتباط برقرار کرده و برای فیلم‌های ایرانی در خارج از کشور بازار مناسبی فراهم کنند.

این کارگردان جوان ادامه داد: در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توان با فیلمسازان دیگر کشورها ارتباط برقرار کرد و از تجربیات آنها در فیلم‌سازی استفاده کرد.
مهدویان افزود: با حضور خوب در این جشنواره فیلم‌سازان می‌توانند امیدوار باشند٬ بدون حضور در جشنواره‌های خارجی فیلم‌هایشان را بی‌دردسر و بدون هزینه٬ در کشور خودمان به نمایندگان این جشنواره‌ها معرفی کنند.
وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره زمینه مناسبی به منظور بازاریابی برای آثار سینماگران ایرانی در تهران فراهم می‌کند، گفت: امسال با حضور نمایندگان جشنواره‌های دیگر در جشنواره جهانی کار برای سینماگران راحت‌تر شده و می‌توان از این فرصت به‌دست آمده به خوبی استفاده کرد.
آدرس سایت رسمی جشنواره جهانی Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Film@Fajriff.com در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
گفتنی است؛ سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۱ تا ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود. /ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين