امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توسل داوطلبان رد صلاحیت شده شوراها به رسانه‌ها عرف نیست/ بررسی اعتراضات از هفته آینده در هیات نظارت استان

به گزارش بابل نوین، “علیرضا رحیمی” رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان تهران  در واکنش به انتقاد برخی اعضای فعلی شورای شهر در پی رد صلاحیتشان در انتخابات جاری نسبت به هیأت نظارت استان گفت: معمولا عرف و رسم نیست که داوطلبان رد صلاحیت شده بیانیه داده و یا به خبرگزاری‌ها متوسل شوند زیرا قانون مکانیسم شکایت و اعتراض را کاملا مشخص کرده و آن را بر عهده هیئت نظارت استان قرار داده‌ است.

وی با بیان اینکه امروز (چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه) آخرین مهلت ارائه اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده است، افزود: براساس قانون شکایات داوطلبان رد صلاحیت شده از هفته آینده در هیئت نظارت استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با تاکید براینکه هیئت نظارت بر انتخابات شوراها به هیچ عنوان موردی در موضوع رد صلاحیت‌ شده‌ها وارد نمی‌شود، بیان داشت: تنها پرونده داوطلبان رد صلاحیت‌ شده‌ را از نظر اینکه به چه صورت و از کجا رد صلاحیت صورت گرفته بررسی می‌کنیم و بعد از آن نتیجه را مستقیم به داوطلب اعلام می‌کنیم.
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان تهران همچنین خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ پرونده اعتراضی از سوی داوطلب رد صلاحیت شده در هیات نظارت استان بررسی نشده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين