امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ارتقای ایمنی شناورهای مسافری در سال جاری /پایش الکترونیکی تمامی آبراهای قابل کشتیرانی کشور

به گزارش بابل نوین،نادر پسنده با اشاره به اینکه توسعه گردشگری دریایی ایمن یکی از اهداف مهم این سازمان به شمار می‌رود، گفت: گردشگری ایمن دریایی و ارتقای ایمنی شناورهای مسافری و تفریحی از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این حوزه به شمار می‌رود.

مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریا نوردی اظهار داشت: تقویت توان علمی کارشناسان دریایی یکی از الزمات مهم در حوزه دریایی به شمار می‌رود که از طریق برگزاری مستمر دوره‌های آموزش تخصصی و عملی با اساتید داخلی و خارجی محقق می‌گردد.
پسنده تصریح کرد: کنترل و پایش الکترونیکی تمامی آبراه‌های قابل کشتیرانی کشور و توسعه کیفیت خدمات دریایی به کشتی‌ها در بنادر از لحاظ فنی و تجهیزات و فرآیندهای کاری در دستور کار برنامه های امسال به شمار می‌رود.
 وی یادآور شد: در ایام نوروز ۶۹ فروند کشتی مسافری با ۸۸۲۰ صندلی و ۵۳ فروند لندینگ کرافت با ظرفیت حمل ۲۰۰۰ خودرو نیز به مسافران خدمات ارایه کردند.
مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریا نوردی  در خصوص ارتقای ایمنی دریا گفت:  امسال ارتقای ایمنی در دریا با ایجاد شناورهای ایمن‌تر مطابق با استانداردهای بین المللی خواهیم داشت و انجام بیش از ۵ میلیون نفرسفر دریایی بدون سانحه در این ایام نشانگر موثر بودن این اقدامات است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين