امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افرادی که از رکود می گویند، تولیداتشان بی کیفیت و گران قیمت است

به گزارش بابل نوین، محمد طحان پور رئیس اتحادیه لوازم خانگی در خصوص اینکه موج تعطیلی به سراغ تولیدکنندگان با کیفیت لوازم خانگی نیامده است، اظهار داشت: اکثر تولیدکنندگان با کیفیت در این اواخر با افزایش میزان تولید مواجه بوده و با حداکثر ظرفیت تولید در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه افراد باید برای بقا در بازار دست به تولید با کیفیت با هزینه اندک بزنند، بیان کرد: بخش زیادی از افرادی که از رکود حاکم بر بازار سخن می گویند تولیداتشان بی کیفیت و گران قیمت بوده که برای تولید آن هزینه ی بالایی را صرف کرده اند.
طحان پور افزود: بازارهای جهانی و همچنین کشور هر روز در حال تغییر و پیشرفت بوده و افراد باید با ایده و برنامه های جدید برای تجارت و تولید در بازار به فعالیت بپردازند، زیرا شرایط فروش دیگر مانند سال های گذشته نبوده و مشتری به سراغ کالا نمی آید این روزها کسبه باید با روش های مدرن و با استفاده از تکنولوژی به سراغ مردم بروند.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی با توجه اعتباری شدن فروش لوازم خانگی در این اواخر ادامه داد: میزان تولید لوازم خانگی در کشور در سال ۹۵ نسبت به یکسال قبل آن با افزایش همراه بوده و اکثر سایت های اینترنتی وظیفه ی فروش لوازم خانگی را بر عهده گرفته اند.
طحان پور با بیان اینکه هنوز برای رقابت با تولیدات کشورهای اروپایی فاصله داریم، افزود: احیای زیرساخت ها نظیر وارد کردن دانش فنی و تکنولوژی از شرکت های خارجی سبب بهبود کیفیت تولیدات شده و کشور را مستعد حضور در بازارهای بین المللی و رقابت با کشور های صاحب نام در تولید لوازم خانگی خواهد کرد.
وی همچنین اشاره کرد: البته استفاده از دانش فنی شرکت های صاحب نام در عرصه ی تولید لوازم خانگی در دستور کار برخی از تولیدکنندگان کشور قرار گرفته و اقداماتی در این زمینه انجام شده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين