امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورزشگاه امام رضا مشهد علیرغم افتتاح، به لیگ برتر نمی‌رسد

به گزارش بابل نوین، مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در خصوص احتمال میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) در هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال می گوید ورزشگاه ۱۰۰درصد آمادگی این میزبانی را دارد اما برگزاری دیدار فوتبال در این ورزشگاه به شرایط و موافقت‌های دیگری نیاز دارد.

پس از افتتاح ورزشگاه مسقف و مدرن امام رضا(ع) مشهد، هواداران فوتبال انتظار تماشای حداقل یک دیدار از تیم‌های شهرشان در لیگ برتر را دارند. این در حالی بود که این ورزشگاه افتتاح فوتبالی نداشته و هنوز هیچ کسی در مستطیل سبز آن پا به توپ نشده است. حسین یوسفی مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس درخصوص آخرین وضعیت این ورزشگاه گفت: پیست تارتان و سالن‌های ورزشگاه امام رضا(ع) در حال فعالیت است. درخصوص زمین چمن نیز اراده ما بر استفاده از آن است و حتی رایزنی‌هایی با فدراسیون فوتبال برای میزبانی مشهد از مقدماتی زیر ۱۹ سال آسیا انجام شده است.
وی ادامه داد: در این دو هفته باقی مانده از لیگ برتر، از سهم خودمان اعلام آمادگی کرده‌ایم ولی برای برگزاری دیدار باید شرایط و هماهنگی‌های دیگری نیز صورت گیرد که برعهده ما نیست و ما تنها راس اجرا و تصمیم گیری نیستیم. در صورت مهیا شدن شرایط انجام وظیفه خواهیم کرد و در اختیار تیم‌های استان قرار خواهد گرفت.
براساس شرایط موجود و میزبانی پدیده و سیاه جامگان از سرخابی‌های پایتخت و احتمال بالای عدم تایید شورای تامین استان در دو هفته باقی مانده در اردیبهشت‌ماه، احتمال برگزاری دیدار در این فصل از لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع) که در داخل شهر مشهد قرار دارد، وجود نداشته و دیدار نمایندگان استان همچون بازی‌های گذشته در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد.
روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه، پدیده در ثامن میزبان استقلال تهران است و سیاه جامگان نیز در هفته پایانی لیگ میزبان سرخپوشان پایتخت خواهد بود.
منبع:ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين