امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابلکنار:

انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری لیله‌القدر ملت ایران است

امام جمعه بابلکنار گفت: انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری لیله‌القدر ملت ایران است چرا که سرنوشت ملت در این روز رقم می‌خورد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های امروز نمازجمعه بابلکنار با گرامی‌داشت روز معلم اظهار کرد: معلمان جامعه، انسان‌سازان نسل‌‌های آینده کشور هستند و شهید مطهری مغز متفکر اسلامی و تئوری‌پرداز اسلام ناب محمدی(ص) بود.

وی افزود: اندیشه‌های نورانی و بلند شهید مطهری مبنای فکری نظام جمهوری اسلامی است.
امام‌جمعه بابلکنار ادامه داد: خداوند حکیم و علیم، ۱۲۴ هزار پیامبر، همه اولیاء، پاکان و برگزیدگان که قله‌های آفتابی و دوردست‌های روشن را فرا چشم انسان می‌نشانند، معلم بشریت‌اند.
این مقام مسئول با اشاره به روز کارگر گفت: ستون اصلی تولید و محور اساسی و رکن رکین اقتصاد مقاومتی کار کارگر است و در نظام ارزشی اسلام، کار بالاترین عبادت، بالاترین جهاد، موجب کمال، عزت، بزرگی و تکامل عقل است.
حجت‌الاسلام بابائیان با اشاره به انتخابات پیش‌رو افزود: همه طرفداران نامزدها بدانند که دروغ، اهانت، اتهام، غیبت، افتراء، فریب و ظلم، سلوک سیاسی علوی نیست.
وی با اشاره به روز پاسدار اظهار کرد: ارزش پاسدارانی که برای خدا خدمت می‌کنند از نماز و طواف خانه خدا هم بیشتر است، هیچ گروه و جریانی در حفظ و حراست این انقلاب، ایستادگی در مقابل دشمنان، در اقتدار و سربلندی این ملت و دور کردن سایه جنگ از کشور مانند سپاه عمل نکرده است.
خطیب جمعه بخش بابلکنار ادامه داد: قدرت معنوی و نظامی سپاه، کابوس وحشتناک آمریکا و رژیم صهیونستی اسرائیل است و سپاه با حضور در تمام عرصه‌های انقلاب و میدان پرخطر هشت سال دفاع مقدس و همراهی با مقاومت اسلامی سوریه و عراق خود را سپر امنیت ملت ایران و امت اسلامی قرار داده است.
وی تصریح کرد: پاسداران با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس و خودکفایی در تولید بنزین ثابت کردند ما می‌توانیم.
بابائیان در مورد انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب فرد اصلح اظهار کرد: عمارهای زمان برای برگزاری انتخابات باشکوه و انتخاب نامزدهای اصلح در طراز انقلاب و پاسخ به ندای علی زمان خط شکن باشند.
وی اظهار کرد: ملت بزرگوار ایران اسلامی توقع دارد کسی سکان اداره کشور را به دست بگیرد که به اصلاح چرخه مدیریت کشور، به مبارزه بی‌امان با مفاسد گوناگون اداری، مالی و اقتصادی در مقابله با زمینه‌های ناکارآمدی توجه جدی داشته باشد.
امام جمعه بابلکنار یادآور شد: انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری لیله‌القدر ملت ایران است چرا که سرنوشت ملت در این روز رقم می‌خورد.
وی در پایان گفت: شرکت در انتخابات یک عبادت بسیار ارزشمند است، پس چه خوب که همه مجریان صندوق و رأی دهندگان عزیز با اخلاص و برای رضای خدا با وضو و طهارت در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين