امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری دهمین مرحله توانمندسازی کارشناسان قرآنی سازمان تبلیغات

دهمین مرحله بیست و چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان و رابطان قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش بابل نوین، دهمین مرحله از بیست و چهارمین دوره آموزشی کارشناسان و رابطان قرآنی سراسر کشور طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت‌‌ماه جاری در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

در این مرحله از بیست و چهارمین دوره آموزشی کارشناسان قرآنی کشور تعداد ۴۰ نفر از کارشناسان و رابطان قرآنی استان‌های خوزستان و گلستان حضور دارند که طی دو روز، آموزش‌های لازم را خواهند دید. همچنین، بیست و چهارمین دوره آموزشی کارشناسان و رابطان قرآنی سراسر کشور در ۱۱ نوبت دو روزه برگزار می‌شود و طی این دو روز نیز برنامه‌های توجیهی و آموزشی ویژه کارشناسان و رابطان اجرا می‌شود تا ایشان با طرح‌ها و سیاست‌های جدید سازمان آشنا شوند.
این دوره آموزشی به عنوان دوره ضمن خدمت کارشناسان و رابطان قرآنی سازمان محسوب می‌شود که در پایان برگزاری نیز ضمن اینکه گذراندن دوره در پرونده ایشان ثبت خواهد شد، به هر یک از این کارشناسان گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.
یادآور می‌شود،‌ بیست و چهارمین دوره آموزشی کارشناسان و رابطان قرآنی سراسر کشور طی ۱۱ مرحله از دی‌ماه سال ۹۵ تا اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود./ص

ایکنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين