امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرایط اقتصادی و معیشتی مردم قابل تحمل نیست

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مظهر خوبی‌ها و پاکی‌ها بوده است، گفت: ضعف مدیریت اجرایی شرایط کشور را به نقطه غیرقابل تحمل رسانده است.

به گزارش بابل نوین،نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مظهر خوبی‌ها و پاکی‌ها بوده است، گفت: ضعف مدیریت اجرایی شرایط کشور را به نقطه غیرقابل تحمل رسانده است.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری که در عصر امروز در جمع حامیان خود در محل سالن شهدای هفت‌تیر سخن می‌گفت، با بیان اینکه انقلاب اسلامی مظهر خوبی‌ها و پاکی‌ها بوده است، گفت: امروز حضور در عرصه انتخابات و قرار گرفتن در معرض اداره ملت ایران حقیقت و واقعیت است چرا که رای مردم سرنوشت‌ساز و موثر است.

وی با بیان اینکه کشور در شرایط خاصی قرار دارد، تصریح کرد:شرایط اقتصادی و معیشتی مردم قابل تحمل نیست. ضعف مدیریت اجرای کشور، شرایط را غیرقابل تحمل کرده و شرایط کشور نیازمند تحول در مدیریت اجرای است و این تحول باید به عنوان گام اول برداشته شود.

رئیسی با بیان اینکه، “مدیریت اجرایی نیازمند مدیریتی انقلابی، جهادی و قدرتمند است”، گفت: ۴۰ درصد از تحصیل کرده‌‌ها و ۳۰ درصد از جوانان بیکار هستند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: در بحث مسکن مهر، آقایان مردم را ناامید کردند و کسانی که امید مردم از بین برده‌اند باید پاسخگو باشند. وام‌های ۵ هزار میلیارد تومانی را به مشتری‌های بد حساب بانک‌ها داده اند اما به جوانان وام‌ نمی‌دهند؛ آیا این درست است که چند نفر نقدینگی کشور را در اختیار داشته باشند؟.

وی گفت: برخی تصور کرده‌اند که بنده طلبه، به عنوان رقیب این دولت هستم؛ رقیب این دولت عملکرد ۴ ساله اوست. امروز ۱۱ میلیون جوان آماده ازدواج داریم اما آنها شغل و مسکن ندارند؟ باید از جوانان بیکار خجلت‌زده باشیم.

رئیسی با بیان اینکه حرف‌درمانی راه‌حل مشکلات نیست، مردم عمل و اقدام می‌خواهند، گفت: اقتصاد مدنظر ما اقتصاد درون زا و برون‌نگر است./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين