امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هواداران پرسپولیس: بازیکن پولکی نمی‌خواهیم

به گزارش بابل نوین،در حالی که ۳۵ دقیقه تا آغاز دیدار پرسپولیس -ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی باقی مانده، نزدیک به هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. این در حالی است که هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی تمایلی به تشویق بازیکنان تیم محبوب‌شان را ندارند.

* سکوهای خالی ورزشگاه آزادی بیش از هر چیزی به چشم می‌آید.

* جایگاه ۳۶ که متعلق به هواداران دوآتشه پرسپولیس است پس از ورود بازیکنان به زمین به آنها بی‌توجهی کرده و اعضای تدارکات تیم را تشویق کردند.

* یک هوادار خردسال که فرزند یکی از مسئولان ورزشگاه بود سمت بیرانوند آمد و از او خواست که با وی عکس بگیرد که او پذیرفت. بیرانوند لحظه‌ای جوگیر شده و آن کودک خردسال را به مانند فرزندش به آسمان پرتاب کرد.

* هواداران دوآتشه پرسپولیس پس از گذشت دقایقی به تشویق برانکو ایوانکوویچ پرداختند. سرمربی پرسپولیس به تشویق این دست از هواداران واکنش مناسبی نشان داد.

* بعد از گذشت دقایقی اختلافی بین سکوها به وجود آمد و در نهایت تصمیم گرفته شد بازیکنان هم تشویق شوند. البته در این بین فقط سیدجلال حسینی تشویق شد.

* کریم باقری، علی کریمی و حسین ماهینی هم تشویق شدند.

*‌جری بنسون موقع گرم کردن بازیکنان سمت پرسپولیسی‌ها آمد و با آنها خوش و بش کرد.

*  هواداران با دادن لقب «سید با تعصب» به کاپیتان تیم‌شان به نوعی به نفرات دیگر کنایه زدند.

* شایعه استعفای علی‌اکبر طاهری به ورزشگاه آزادی هم کشیده شد و اطرافیان او در صحبت با خبرنگاران احتمال این اتفاق را بعد از بازی‌های امروز دو تیم دادند.

* هواداران پرسپولیس شعار دادند « بازیکن پولکی نمی‌خواهیم»./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين