امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به همت ارشاد بابل:

جلسه هم‌اندیشی مدیران فضای مجازی بابل برگزار شد/تصاویر

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل، جلسه هم‌اندیشی با مدیران کانال‌های تلگرامی برتر و تاثیرگذار شهرستان بابل با محوریت مسائل انتخابات برگزار شد.


به گزارش بابل نوین، جلسه هم‌اندیشی با مدیران کانال‌های تلگرامی برتر و تاثیرگذار شهرستان بابل با محوریت مسائل انتخابات پیش از ظهر امروز در سالن کنفرانس ارشاد اسلامی بابل برگزار شد.
در این نشست هم‌اندیشی عیسی محمدی فیروزجایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل ضمن تبریک این ایام فرخنده و خیرمقدم به فعالان فضای مجازی شهرستان اظهار کرد: از تلاش‌های مستمر مدیران کانال‌های تلگرامی بابل بویژه در اطلاع‌رسانی مناسب به شهروندان کمال تشکر را دارم.
وی افزود: فضای مجازی خصوصا کانال‌های تلگرامی در شورآفرینی،جذب مردم برای ترغیب، حضور گسترده و  پرشور در عرصه انتخابات ریاست‌ جمهوری، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در روز ۲۹ اردیبهشت تاثیری بسزا خواهند داشت.
رئیس اداره ارشاد بابل ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فضای مجازی تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره به حضور فعال در فضای مجازی تاکید کردند، از نگاه ایشان اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است.
در ادامه این جلسه، رییس اداره فضای مجازی ارشاد مازندران مدیران کانال‌های تلگرام را به رعایت سه اصل قانون، اخلاق و شرع مقدس توصیه کرد.
وی با بیان نکاتی در خصوص اهمیت جایگاه این مدیران افزود: مدیران کانال و فعالان فرهنگی از ظرفیت‌های رسانه‎شان در راستای تحکیم و تقویت انقلاب اسلامی استفاده کنند و از مسائل حساس جنگ‌نرم که توسط بیگانگان صورت می‌گیرد غافل نباشند.
در بخش بعدی این نشست مدیران کانال‌های برتر بابل از جمله بابل‌نیوز، بابل شهر بهارنارنج، بابل‌نوین و … با بیان دغدغه‌ها و راهبردهایشان به تبادل‌نظر با یکدیگر پرداختند.
گفتنی‌است این جلسه هم‌اندیشی با اعطای کتاب “شلاب” شامل مقالاتی درباره فرهنگ غنی مازندران خاتمه یافت.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين