امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/05/06 - 19:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

عربستانی‌ها جواب مهمان‌نوازی ذوب‌آهن را ندادند

کاروان تیم ذوب آهن اصفهان در بدو ورود به کشور قطر با کارشکنی عربستانی ها روبرو شد ه است.

به گزارش بابل نوین، ذوب آهن که برای برگزاری آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا مقابل الاهلی عربستان به دوحه قطر ، به عنوان برگزار کننده بی طرف سفر کرده است با کارشکنی عربستانی ها روبرو شد.

در حالی که طبق قانون مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا؛‌ باشگاه میزبان بایستی جهت تیم میهمان، اتوبوس، ماشین سواری و ماشین باربری تدارک ببیند، اما متاسفانه کاروان تیم فوتبال ذوب آهن در بدو ورود به قطر و علی رغم اعلام زمان ورود به فدراسیون قطر و باشگاه الاهلی با کارشکنی سعودی ها روبرو شد و هیچ وسیله ای برای این تیم مهیا نشده بود تا با هماهنگی مدیران ذوب آهن بازیکنان و کادر فنی راهی هتل محل اقامت خود شوند. این در حالی است که باشگاه ذوب آهن در دیدار رفت دو تیم در مسقط عمان تمامی امکانات مورد نیاز را در اختیار این تیم قرار داده است و هم اکنون با گذشت ۳ ساعت از حضور تیم در دوحه، بار تیم ذوب آهن به هتل محل اقامت نرسیده است و بازیکنان در لابی هتل معطل شده اند! نکته عجیب این است که خود ذوب آهنی ها هم اتوبوس و ماشین باربری را کرایه نکرده اند تا همه چیز با هماهنگی ها عربستانی ها صورت پذیرد اما بیش از سه ساعت است که وسایل ذوبی ها به هتل نرسیده است.

تیم فوتبال ذوب آهن ایران روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در دوحه قطر میهمان الاهلی عربستان است و با کسب ۳ امتیاز این دیدار جواز حضور در مرحله بعدی این مسابقات را از آن خود خواهد کرد./م

منبع: نود

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين