امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/05/09 - 11:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مالکان خودروهای پلاک عمومی محدودیتی برای ثبت نام آرم ترافیک ندارند

به گزارش بابل نوین،مصطفی قنبرنژاد مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران با بیان اینکه ثبت نام های آرم سال ۹۶ از آذرماه تا ۱۵ دی ماه سال گذشته در سایت شهرداری تهران به آدرس:WWW.tehran.ir انجام شد، اظهار داشت:  بعد از بررسی درخواست ها نیز در ابتدای اسفندماه سال گذشته اسامی اعلام شد که واجدان شرایط دریافت طرح ترافیک تا پایان فروردین ۹۶ مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کردند.

قنبرنژاد بیان داشت: مالکان خودروهای پلاک عمومی و هیبریدی هیچ گونه محدودیتی برای ثبت نام آرم ترافیک ندارند و هر زمان که اقدام به ثبت نام کنند، بعد از تایید می توانند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند.
وی در ادامه گفت: سهمیه بگیران طرح ترافیک نیز بعد از اعلام سهمیه مربوطه به آنها، نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام و آی دی کارت خود را از دفاتر دریافت کردند.
قنبرنژاد تصریح کرد: آن دسته از سایت ها و مطبوعاتی که سهمیه آرم ترافیک داشتند، اسامی خبرنگاران خود را رسما اعلام و واحد صدور آرم نسبت به تایید این افراد اقدام کرد.
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران بیان کرد: یک سری از خبرنگاران نیز به روابط عمومی شهرداری مراجعه کردند که از اسفندماه ۹۵ تا پایان فروردین اقدام به تحویل درخواست های خود کردند و روابط عمومی شهرداری اسامی این خبرنگاران را به واحد صدور آرم اعلام کرد.
وی گفت: خبرنگارانی که نتوانستند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند می توانند با مراجعه به واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک نسبت به بررسی وضعیت خود و تایید نهایی اقدام کنند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين