امروز : دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گردهمایی معترضین به پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بابل/تصاویر

جمعی از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بابل با حضور در یکی از مساجد این شهر به جمع آوری امضا جهت ارائه اعتراض به روند برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه به ستاد انتخابات فرمانداری ویژه این شهرستان شدند.

به گزارش بابل نوین، همزمان با اعلام نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بابل جمعی از کاندیداهای معترض به انتخابات فوق شامگاه یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه در مسجد آیت‌الله عدنانی بابل حاضر شدند و با تبادل نظر در زمینه چگونگی اعتراض به انتخابات فوق پرداختند.

در این جلسه که نزدیک به ۵۰ تن از کاندیداها و نمایندگانشان حضور داشتند تصمیم بر آن شد که فردا دوشنبه اول خرداد ماه با حضور در فرمانداری ویزه شهرستان بابل اعتراض خود را بصورت رسمی و کتبی تقدیم کنند و پیگیر آن باشند.

معترضین به نحوه انتخابات الکترونیکی، نحوه کار کاربران صندوق‌های الکتونیکی، نا آشنا بودن مردم با روند انتخابات و چگونگی شمارش آرا معترض هستند.

در ادامه این جلسه معترضین در ساختمان نوید بابل جمع شدند تا تعداد امضاهای معترضین را به بیش از نیمی از تعداد کاندیداها در فردا صبح برسانند.

گفتنی است صبح امروز نیز چند تن از کاندیداهای شورای اسلامی شهر بابل با حضور در فرمانداری بابل اعتراض خود را به روند برگزاری انتخابات و نتایج آن اعلام کردند.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين