امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/05/26 - 14:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در پی تعرض به شیخ عیسی‌قاسم:

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بابل بر علیه آل‌خلیفه بیانیه صادر کرد

در پی تعرض به شیخ‌ عیسی‌قاسم و شهادت تنی چند از جوانان بحرینی بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد بابل بیانیه‌ای خطاب به رژیم آل‌خلیفه منتشر کرد.


به گزارش بابل نوین،  در پی تعرض رژیم منحوس و دست‌نشانده آل‌خلیفه به شیخ‌ عیسی‌قاسم و شهادت تنی چند از جوانان بحرینی بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد اسلامی بابل بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

“و قاتلوا فی سبیل الله الذین یقاتلونکم ولا تعتدوان ان الله لا یحب المعتدین”
باکسانی که باشما جنگ می‌کنند در راه خدا بجنگید و تعدی مکنید زیرا خدا تعدی‌کنندگان را دوست ندارد.  «سوره بقره آیه ۱۹۰»

جسارت به شیخ عیسی قاسم عبور از خط قرمز است و دریای خون در بحرین جاری می‌کند، ملت و جوانان بحرینی زیر منبر آیت‌الله شیخ عیسی‌قاسم تربیت یافتند و درس عشق به اسلام و ارادت به پرورش اسلامی و ایثار را از منبر شیخ عیسی‌قاسم فراگرفتند.

این جوانان امروز آماده شهادتند، این جوانان منتظر و عاشق شهادت در راه دفاع از جان شیخ عیسی‌قاسم هستند.

نزدیک به ۱۱ماه است که رژیم منحوس و دست‌نشانده و زیر یوغ استکباری آل‌خلیفه در ادامه تجاوزات گسترده خود به ملت مظلوم بحرین، جناب آیت‌الله شیخ عیسی‌قاسم را به دلیل اجرای یک فریضه دینی سلب تابعیت کرده و به دنبال صدور حکم علیه ایشان است اما ملت بحرین در این مدت در اطراف منزل ایشان تجمع کرده و با پوشیدن کفن به رژیم آل‌خلیفه اعلام کردند که اجازه هرگونه تجاوز و جسارت را به مرجع دینی‌شان نخواهند داد.

طبعا محاکمه شیخ عیسی‌قاسم محاکمه‌ای است که شرعا و قانونا به حکم مدارک بین‌المللی باطل و مردود است، این دادگاه و حکم به طور رسمی و قانونی مردود است و همه قوانین جهانی پایبند در این زمینه هستند.

طبق قانون کشور بحرین آزادی در قیام به شعایر و فرایض دینی وجود دارد، این فرایض دینی نیاز به هیچ اذنی ندارد و فریضه خمس که جناب شیخ عیسی‌قاسم به خاطر آن محاکمه می‌شود، فریضه‌ای شرعی است.

هر حکمی علیه شیخ عیسی‌قاسم مردود است، هر حکمی از دادگاه صادر شود حتی اگر حکم تبرئه شیخ عیسی‌قاسم باشد این حکم مردود است چرا که از اساس این حکم باطل بوده و ملت بحرین تجاوز و هتک حرمت به جناب شیخ عیسی‌قاسم و هر حکمی را که صادر شود هرگز قبول نمی‌کند، ملت موضعی واضح و قاطع دارد.

طبعا برای همه جهان و سازمان‌های بین‌المللی واضح است بحرین از دولت‌های کم‌بهره حقوق بشر است و جرم‌های بسیار و هتک حرمت‌ها و تجاوزات روشن و جدی دارد اما در خصوص سازمان‌های بین‌المللی و شورای حقوق بشری هیچ وسیله مناسبی که حکومت را در بحرین به آن ملزم کنند به کار نمی‌گیرند از این حیث این محافل ناموفق است و اراده محکم و اولویت‌داری برای مصوبات این محافل وجود ندارد.

آمریکای جهان‌خوار و صهیونیسم جنایتکار و غاصب اجازه محاکمه آل‌خلیفه را در دادگاه‌های بین‌المللی نمی‌دهند و از این رژیم منحوس برای کشتار جوانان شیعه و مردم مسلمان بحرین حمایت می‌کنند، مردم نیز اعتمادی به این سازمان‌ها و سازمان‌های بین‌المللی که زیر سیطره کامل استکبار جهانی و دولت‌های غربی است ندارند و تنها ملت بحرین توکل به خدای سبحانه و تعالی دارد و به وعده الهی که مومنین و مظلومین متحد پیروز می‌شوند، امید دارند و ملت بحرین ملتی است که به مطالباتش ایمان دارد، ملت مستضعف و مظلومی است که برای رسیدن به حقوق و اهداف خودش مجاهدت می‌کند و بر خدای سبحان و وعده او به پیروزی مومنان اعتماد دارد.

ملت انقلابی ایران هرگز در امور بحرین دخالتی نکرده چنانچه اگر دخالتی از طرف جمهوری اسلامی ایران دربحرین صورت می‌گرفت، به فرموده مقام معظم رهبری وضع و شرایط بحرین متفاوت از امروز بوده و این جمهوری اسلامی ایران است که حامی مظلومان در جهان بویژه حامی مردم مظلوم بحرین بود چرا که جمهوری اسلامی ایران به درخواست‌های بر حق و دموکراتیک ملت بحرین ایمان دارد، این درخواست‌ها از نظر نظام اسلامی بسیار فرهنگ ماآبانه است و مردم بحرین لایق رسیدن به چنین مطالباتی هستند.

ملت بحرین کارش دارای ادله است و به تکلیف شرعی‌شان ایمان دارند که این تکلیف فرصتی و شکی در آن راه ندارد، آن دفاع از جناب شیخ عیسی‌قاسم تا حد بذل جان و مرگ است، جوانان مومن در بحرین آماده فدا کردن جانشان در دفاع از شیخ عیسی‌قاسم هستند.

به آل‌خلیفه هشدار می‌دهیم اگر بخواهد تجاوز و تعدی به جناب شیخ عیسی‌قاسم رهبر شیعیان بحرین کند از خط قرمز ما عبور کرده و می‌گوییم اولا ملت بحرین موضعی غیورانه در مواجهه با هرگونه تعرض و تجاوز به ایشان را اتخاذ می‌کند، ثانیا ادامه این قضایا وکشتار جوانان بحرینی می‌تواند خشم و غضب ملت ایران و کشور‌های اسلامی را در منطقه و جهان به دنبال داشته باشد و دریایی از خون به راه خواهد بیاندازد که رهایی از آن امکان‌پذیر نیست و قطعا اولین کسانی که در این دریا غرق خواهند شد خود آل‌خلیفه و حاکمان نالایق آن‌ها هستند و دامن آن‌ها را خواهد گرفت.

وسلام من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه خاتم‌الانبیا(ص) دانشگاه آزاد بابل

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين