امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/01 - 16:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
با امضای نامه‌ای صورت گرفت

حمایت ۱۵۶ نماینده مجلس از اقدامات ولایتی در دانشگاه آزاد

۱۵۶ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه وی اعلام کردند.

ولایتی

به گزارش بابل نوین، نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به علی‌ اکبر ولایتی رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تأکید بر نقش و جایگاه این دانشگاه و تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در انتصاب وی، تاکید کردند خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه وی اعلام کردند.

متن نامه ۱۵۶ نماینده مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر ولایتی
ریاست محترم هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم

احتراما اعلام می‌دارد جایگاه و اهمیت علم و دانایی به عنوان رکن اصلی پیشرفت و تعالی بر کسی پوشیده نیست. ارزش انسان در آموزه های اسلامی و قرآنی به دانش اوست، دانشی که باعث رشد و سعادتمندی دین و دنیای انسان گردد.

در این راستا به عنوان یک مجموعه علمی مردم نهاد دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ با پیشنهاد فقید سعید مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و موافقت و حمایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تاییدات مقام معظم رهبری و مسئولین وقت تاسیس شد و منشاء خدمات ارزشمند علمی، پژوهشی، اقتصادی و فرهنگی گردید.

ارتحال جانسوز رئیس هیئت موسس و هیئت امضاء این دانشگاه باعث شوک در جامعه به ویژه در میان اعضای بزرگ خانواده دانشگاه شد. در چنین شرایطی انتصاب حضرتعالی که چهره‌ای علمی و دانشگاهی شناخته شده، مقبول و مورد اعتماد امام، رهبری عزیز و مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار همیشه در صحنه انقلاب و امام و رهبری بود، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و یادآوری اثر بخش بودن این دانشگاه در حکم ایشان مایه مباهات و امتنان است.

همچنین از اعضای محترم هیئت موسس در انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رییس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و تحولات اخیر در هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، به خصوص انتصاب رئیس دانشگاه که از اقدامات شایسته و در خور توجه جنابتان است نیز تشکر می‌نماید.

بیان راهبردهای مدیریتی در توسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء هرم هیئت علمی، جذب نخبگان و توجه جدی به توسعه شرکت‌های دانش بنیان در راستای سند برنامه‌های پنج ساله توسعه و سند چشم انداز ۱۴۰۴در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مورد حمایت و پشتیبانی ما است.

با عنایت به سند چشم انداز و اسناد بالا دستی نظام، ما نمایندگان امضا کننده خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه شما اعلام می‌داریم.

سلامتی و دوام عمر مقام معظم رهبری و توفیقات روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت داریم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين