امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/01 - 16:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اسرائیل:

حزب الله ۱۰ برابر قوی‌تر از سال ۲۰۰۶ شده است/ حزب الله بر اکثر کشورهای ناتو برتری نظامی دارد

یک مسئول رژیم صهیونیستی گفت که حزب الله لبنان ۱۰ برابر قویتر از سال ۲۰۰۶ میلادی شده است.

بیانیه احزاب لبنانی

به گزارش بابل نوین، “رون پروسور” نماینده سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل گفت: حزب الله بر اکثر کشورهای ناتو برتری نظامی دارد و ۱۰ برابر قویتر از سال ۲۰۰۶ میلادی شده است.

سال ۲۰۰۶ میلادی شاهد شکست رژیم صهیونیستی – به اذعان خود صهیونیست ها- در تجاوزگری ۳۳ روزه به لبنان و پیروزی مقاومت اسلامی بود.

پروسور در ادامه نگرانی خود از افزایش قدرت مقاومت لبنان را ابراز داشت و درباره “ساختار زیربنایی حزب الله هشدار داد که می تواند همه لبنان را زیر پوشش خود قرار دهد”.

وی به طور تلویحی از “جانبداری میشل عون رئیس جمهور لبنان از حزب الله” سخن گفت و در مقاله خود در روزنامه “وال استریت ژرونال” افزود: حزب الله ۱۵۰ هزار موشک در اختیار دارد که می تواند با آن سراسر خاک (فلسطین اشغالی) را در تیررس خود داشته باشد.

پروسور همچنین “نگرانی خود را از قدرت حزب الله در شلیک کامل زرادخانه خود در یک روز” ابراز داشت.

وی در عین حال خرسندی خود از اقدامات برخی کشورهای عربی از جمله عربستان علیه حزب الله و ایران را پنهان نکرد و گفت که “برخی کشورهای عربی از جمله عربستان برای مهار حزب الله و ایران تلاش می کنند”.

این مسئول صهیونیست در اشاره به ناتوانی تل آویو در مقابله با مسلح شدن حزب الله، از آمریکا خواست تا ابتکار عمل را بدست گرفته و برای خلع سلاح حزب الله دست به اقدامات دیپلماتیک در سازمان ملل بزند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين