امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ملی‌پوشان ایتالیا برای مصاف با اروگوئه و لیختن‌اشتاین مشخص شدند

سرمربی آتزوری بازیکنان مورد نظر خود برای مصاف دوستانه با اروگوئه و جدال با لیختن‌اشتاین در انتخابی جام جهانی را به اردوی تیم ایتالیا ملی فراخواند.
تیم ملی ایتالیا

به گزارش بابل نوین، جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا برای بازی دوستانه پیش روی تیمش برابر اروگوئه و پس از آن برابر لیختن‌اشتاین در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸، ۲۳ بازیکن را به اردوی آتزوری احضار کرد.

ایتالیا ۶ روز دیگر در یک بازی دوستانه به مصاف اروگوئه می‌رود و ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ میزبان لیختن‌اشتاین خواهد بود.

بازیکنان دعوت شده به اردوی آتزوری به شرح زیر هستند:

دروازه‌بان‌ها: جان‌لوئیجی بوفون (یوونتوس)، جانلوئیجی دوناروما (میلان)، سیمونه اسکوفت (اودینزه)
مدافعان: داویده آستوری (فیورنتینا)، آندره‌ا بارتزالی(یوونتوس)، لئوناردو بونوچی (یوونتوس)، ماتیا کالدارا*(آتالانتا)، جورجو کیه‌لینی (یوونتوس)، آندره‌آ کونتی (آتالانتا)، دانیلو دآمبروسیو(اینتر)، متئو دارمیان (منچستریونایتد)، الکس فراری* (هلاس ورونا)، جان مارکو فراری*(کروتونه) و لئوناردو اسپیناتزولا (آتالانتا)
هافبک‌ها: دانیله دروسی (رم)، کلودیو مارکیزیو (یوونتوس)، ریکاردو مونتولیوو (میلان)، لورنزو پیگرینی (ساسولو) و مارکو وراتی (پاری‌سن‌ژرمن)
مهاجمان: آندره‌آ بلوتی (تورینو)، ادر سیتادین مارتینس (اینتر)، مانولو گابیادینی (ساوتهمپتون) و چیرو ایموبیله (لاتزیو)

توضیح: بازیکنانی که با علامت * مشخص شده‌اند فقط تا ۱۵ خرداد ماه در اردو خواهند بود و بعد از ملحق شدن ملی‌پوشان تیم یوونتوس که در حال حاضر خود مهیای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و جدال با رئال مادرید می‌کنند، اردوی آتزوری را ترک خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين