امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/01 - 18:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان
الخواجه: تیم‌های قطری باید مربیان و بازیکنان خود را تغییر دهند

صایغ: پرسپولیس انتظار پیروزی آسان برابر لخویا را نداشت!

یکی از پیشکسوتان فوتبال قطر مدعی شد که پرسپولیس انتظار بازی و پیروزی آسان در ورزشگاه السد برابر لخویا را نداشت!
پرسپولیس

به گزارش بابل نوین، حذف خانگی لخویا و عدم صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا همچنان موردتوجه ۴ روزنامه اصلی قطر قرار دارد و از زوایای گوناگونی به تجزیه و تحلیل آن می‌پردازند.

در این میان روزنامه الوطن قطر مصاحبه‌هایی با پیشکسوتان مطرح فوتبال این کشور درباره علت شکست خانگی لخویا برابر پرسپولیس ترتیب داد تا بتواند  این ناکامی را رازگشایی کند.

ماجد الصایغ در این رابطه به روزنامه الوطن گفت: تیم لخویا با وجود بهره‌مندی از بازیکنان و کادر فنی که در سطح اول اروپا بودند برای دومین بار متوالی از این مرحله لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. بلماضی به عنوان سرمربی باز هم در صعود تیمش به مرحله یک‌چهارم نهایی موفق نبود و زمان تغییرش فرا رسیده است. پیش از این هم گفته بودیم که لخویا تنها نماینده فوتبال قطر در این رقابت‌ها است اما هیجان و سطح فنی دور گروهی را به نمایش نگذاشت.

صایغ ادامه داد: تیم پرسپولیس انتظار بازی و پیروزی آسان! برابر لخویا در ورزشگاه السد دوحه را نداشت. آغاز بازی نشان می‌داد که نوعی هراس دارند اما پس از رسیدن به گل اعتماد به نفس پیدا کردند! و حتی سعی در زدن گل دیگری داشتند.

حسین الخواجه دیگر پیشکسوت قطری هم درباره حذف لخویا گفت: هر کسی لخویا را نامزد اصلی دریافت کارت صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌دانست اما بر خلاف آن باید پرسید که چه اتفاقی رخ داده است. خروج تیم‌های قطری از مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نشان‌دهنده سطح فنی ضعیف آنها است. این تیم‌ها باید بازیکنان و حتی مربیان خود را تغییر دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين