امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/02 - 11:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از ابزار ترور جدید رژیم صهیونیستی

شرکت صنایع نظامی رژیم صهیونیستی "رافائل" از موشک جدیدی رونمایی کرد که امکان عملیات ترور میدانی را فراهم می‌کند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از العالم، شرکت صنایع نظامی رژیم صهیونیستی “رافائل” از موشک جدیدی رونمایی کرد که به نظامیان این رژیم این امکان را می‌دهد دست به عملیات ترور میدانی بزنند.

پایگاه خبری صهیونیستی “واللا” اعلام کرد که این موشک جدید، نسل پنجم موشک‌های “اسپایک” است که ارتش صهیونیستی از آن‌ها با نام “گیل” یاد می‌کند.
بر اساس این گزارش ، موشک “اسپایک ال آر ۲” یا “گیل ۲” می‌تواند به سرعت اهداف مورد نظر را از زمین و هوا هدف قرار دهد و به نیروهای پیاده نظام در اشغال شهرک‌ها -چه در لبنان و چه در غزه- کمک کند. این موشک همچنین، می‌تواند در عملیات ترور به ویژه در مواردی که اعضای گروه‌های مقاومت سوار بر موتورها حرکت می‌کنند، کمک کند.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع آگاه خاطرنشان کرد بُرد این موشک‌ها ۵.۵ کیلومتر اعلام شده که ۳۵ درصد بیشتر از بُرد نسل قبل این موشک‌ها است؛ اما در صورتی که از هوا و از بالگردهای نظامی شلیک شوند، برد آنها به ۱۰ کیلومتر هم می‌رسد.
این موشک می‌تواند حتی در بدترین شرایط اهداف خود را به صورت هوشمند تعقیب کند و کلاهک آن مجهز به سامانه تشخیص هدف و تعقیب آن است و همچنین حسگرهای پیشرفته از نوع “اچ دی” دارد. علاوه بر این، موشک گیل ۲ می‌تواند با قدرت بیشتری تانک‌ها را در میدان‌های جنگ هدف قرار دهد./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين